Gaming monitör önerisi

24G2Sp'de 6-bit + frc kullaniliyor, dogal 8-bit degil. Doğal 8-bit olsa HDR400 sertifikasini yapistirmaktan geri kalmazlardi. Mis gibi göz boyama taktiği sonuçta.

Ben hala merak ediyorum AOC 24G2SPAE modeli 4300 TL iken neden fiyatı daha fazla olan modeller öneriliyor. 🤔

Çünkü görüyorum ucuz olanı tercih edin deniliyor ama bu model söylenmiyor.

Son düzenleme:
5000 güzel fiyat, alınabilir.

Ben hala merak ediyorum AOC 24G2spae modeli 4300 TL iken neden fiyatı daha fazla olan modeller öneriliyor. 🤔

Çünkü görüyorum ucuz olanı tercih edin deniliyor ama bu model söylenmiyor.

Dostum her satıcıya güvenilmez ucuz olan etin yahnisi yenmez o monitörün fiyatı genel olarak baktığımda R25i ile aynı fiyat 5 bin bandında fakat dediğin gibi 4300'e satan yer var varda ben gidip oradan almam Ahmet'e Mehmet'e güvenmem ben gider 700 lira fazla veririm resmi satıcıdan alırım içim rahat olur o yüzden her siteden her satıcıdan ürün alınmaz. Benim sahsi görüşüm düşüncem budur ama başkası veya sen gidip alabilirsin sana kalmış orası.

Dostum her satıcıya güvenilmez ucuz olan etin yahnisi yenmez o monitörün fiyatı genel olarak baktığımda R25i ile aynı fiyat 5 bin bandında fakat dediğin gibi 4300'e satan yer var varda ben gidip oradan almam Ahmet'e Mehmet'e güvenmem ben gider 700 lira fazla veririm resmi satıcıdan alırım içim rahat olur o yüzden her siteden her satıcıdan ürün alınmaz. Benim sahsi görüşüm düşüncem budur ama başkası veya sen gidip alabilirsin sana kalmış orası.

PttAVM'yi demiyorum ki, PcKolik diğerleri gibi güvenilir zaten.

Son düzenleme:
PttAVM'yi demiyorum ki, PcKolik dipğerleri gibi güvenilir zaten.

Valla ilk defa duyuyorum PcKolik gibi bir alışveriş sitesini pek bir bilgim yok iyi olabilir fakat bildiğim ve güvendiğim site dururken işimi şansa bırakmak istemem açıkçası 😄

Valla ilk defa duyuyorum PcKolik gibi bir alışveriş sitesini pek bir bilgim yok iyi olabilir fakat bildiğim ve güvendiğim site dururken işimi şansa bırakmak istemem açıkçası 😄

Zaten R25i aldım ben o yüzden pek de bir önemi kalmadı.

5000 güzel fiyat, alınabilir.

Kanka sana birkaç soru sormak istiyorumda nasıl iletişim kurabiliriz buradan karşılıklı sohbet iyi olmaz diye düşünüyorum Instagram adresini verebilir misin?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı