Gaming mouse önerisi

• Konuyu başlatan cglr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 990
Vallahi açıkçası bakıyorum şu an için HyperX'in haste ve surge modellerine bayağı bir ısındım. Haste'nin tasarımını çok beğendim ama Surge'nin de sensörü iyi.

Logitech'te hep alt kalite ürünü almışsın al bir tane bundan Logitech G PRO X superlight kablosuz lightspeed oyuncu mouse, 25.600 DPI, Hero sensör, 5 özelleştirilebilir tuş, 1 ms bildirim hızı, siyah Logitech G Pro X Superlight Kablosuz Lightspeed Oyuncu Mouse, 25.600 DPI, HERO Sensör, 5 Özelleştirilebilir Tuş, 1 ms Bildirim Hızı, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Ya da
Fırsat: Logitech G G903 lıghtspeed kablosuz oyuncu mouse, 25.600 DPI Hero sensör, Lightsync RGB, sağ ve sol elle kullanıma uygun, ayarlanabilir ağırlık, 140 saat pil ömrü, siyah Logitech G G903 LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Mouse, 25.600 DPI HERO Sensör, LIGHTSYNC RGB, Sağ ve Sol Elle Kullanıma Uygun, Ayarlanabilir Ağırlık, 140 Saat Pil Ömrü, Siyah : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol

G903 kullanıyorum ve klavye de G915 ikisi çok güzel ürün.

Bir de bir abdest al kutuyu aç elinin dediği her farenin ömrü kısalmış.

Logitech'te hep alt kalite ürünü almışsın al bir tane bundan Logitech G PRO X superlight kablosuz lightspeed oyuncu mouse, 25.600 DPI, Hero sensör, 5 özelleştirilebilir tuş, 1 ms bildirim hızı, siyah Logitech G Pro X Superlight Kablosuz Lightspeed Oyuncu Mouse, 25.600 DPI, HERO Sensör, 5 Özelleştirilebilir Tuş, 1 ms Bildirim Hızı, Siyah : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Ya da
Fırsat: Logitech G G903 lıghtspeed kablosuz oyuncu mouse, 25.600 DPI Hero sensör, Lightsync RGB, sağ ve sol elle kullanıma uygun, ayarlanabilir ağırlık, 140 saat pil ömrü, siyah Logitech G G903 LIGHTSPEED Kablosuz Oyuncu Mouse, 25.600 DPI HERO Sensör, LIGHTSYNC RGB, Sağ ve Sol Elle Kullanıma Uygun, Ayarlanabilir Ağırlık, 140 Saat Pil Ömrü, Siyah : Amazon.com.tr: Video Oyunu ve Konsol

G903 kullanıyorum ve klavye de G915 ikisi çok güzel ürün.

MX518 aldım. Öve öve bitiremiyorlardı ki onda da Hero sensör var ama geldiği gibi bozuk çıktı. O yüzden Logitech'e karşı çok ön yargım oluştu.

Doğru söylüyorsun bende de bi cenabetlik olabilir.

HyperX PulseFire Haste alın hocam.

Ya işte Surge'nin sensörü kafamı karıştırdı. Yoksa ben ilk başta hastede karar vermiştim hem o tip tasarımları seviyorum hem de bayağı hafif ama işte diğerinin sensörünü görünce kararsız kaldım. Bir de aralarındaki fiyat farkı da yok denecek kadar az olunca Surge mi olsa acaba diye de düşündüm.

En güzel mouse'dur.
Teşekkürler öneri için ama yukarıda da dediğim gibi çok fazla lod sorunu olduğuna dair yorum okumuştum o yüzden biraz temkinli yaklaşıyorum bu markaya.

Yeni konular

Geri
Yukarı