Gaming Notebook RAM ve HDD tavsiyesi

wroNN

Kilopat
Daha fazla  
Şu an bilgisayarımda 8 GB RAM var fakat 6 GB'ı kullanılabilir vaziyette. 2X 4 GB'dan bir tanesini 8 GB yapmayı düşünüyorum. Bilgisayarın içindeki ve yeni alacağım da 2400 MHz olacak. Herhangi bir uyumluluk sorunu çıkartır mı? 8+8 almak zorunda mıyım?
Bir de HDD olarak 500 GB alacağım. Bilgisayarın içinde SSD zaten var ve Windows ona yüklü, yani HDD'nin oyunları ortalama hızda çalıştırması bana yeterli. Fotoğraf olarak ikisini de attım.

Dosya Ekleri

• Annotation 2019-11-26 231429.png
    Annotation 2019-11-26 231429.png
    100,4 KB · Görüntüleme: 24
Şu an bilgisayarımda 8 GB RAM var fakat 6 GB'ı kullanılabilir vaziyette. 2X 4 GB'dan bir tanesini 8 GB yapmayı düşünüyorum. Bilgisayarın içindeki ve yeni alacağım da 2400 MHz olacak. Herhangi bir uyumluluk sorunu çıkartır mı? 8+8 almak zorunda mıyım?
Bir de HDD olarak 500 GB alacağım. Bilgisayarın içinde SSD zaten var ve Windows ona yüklü, yani HDD'nin oyunları ortalama hızda çalıştırması bana yeterli. Fotoğraf olarak ikisini de attım.
Notebook marka model nedir?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı