Gaming PC ihtiyaç mıdır?

Fatih5656

Picopat
Bazı videoların yorum kısmında Gaming PC'ye çok ihtiyacını olduğunu söyleyen insanlar var. Sizce gerçekten gerçekten çok mühim bir ihtiyaç mıdır? Ben öyle zannetmiyorum. Yani tabii ki teknoloji çağındayız ama burası Türkiye ve burada Gaming PC ihtiyaç değil, maalesef lüks sınıfındadır. Ve ben ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında 'ihtiyaç' kavramı temel ihtiyaçlar dışında kişiden kişiye değişir.Eğer oyun oynamayı seviyorsanız ve güzel bir bilgisayarınız olsun istiyorsanız tercihinizi bu yönde kullanırsınız veya normal bir bilgisayar da sizin ihtiyacınızı karşılar.Tamamen kişisel zevk/bütçe ilişkisi.

Bazı videoların yorum kısmında Gaming PC'ye çok ihtiyacını olduğunu söyleyen insanlar var. Sizce gerçekten gerçekten çok mühim bir ihtiyaç mıdır? Ben öyle zannetmiyorum. Yani tabii ki teknoloji çağındayız ama burası Türkiye ve burada Gaming PC ihtiyaç değil, maalesef lüks sınıfındadır. Ve ben ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum.
Hocam bu oynayacağınız oyuna ve bütçeye göre değişir. 4000-8000TL arası oyun bilgisisayarı bence alınmasında bir sakınca yoktur. Tabi amaca göre değişir.

Öncelikle bilgisayarın başına "oyun" kelimesinin getirilmesini saçma buluyorum. Burada ne kastediliyor mesela? 1000 liralık bir bilgisayar ile de web tabanlı oyun oynayabilirsin. Şimdi bu oyun bilgisayarı mı oldu? Bilgisayar isteğe ve ihtiyaca göre yeterli bütçe çerçevesinde tercih edilip, alınır.

Oyunda birilerini dövmezsem gerçek hayatta birilerini döveceğim çünkü stresimi atmam gerekiyor. Benim için ihtiyaç.

Yeni konular

Geri
Yukarı