Gaming X Silver sistem nasıldır?

Dnz_omer

Hectopat
Sizce nasıl? Uzun zamandır stok vs bekliyorum beklemekten gına geldi ve artik PC almak ıstiyorum. Gözüme ilişen bu oldu. Buna ek Samsung odysses almayı düşünüyorum ekran kartıyla uyumlu olması için. Pek anlamıyorum parçalardan önerilerinizi açığım.

Kasa ve RAM'ları değiştirmek mantikli mi?

Çoğu parça kaliteli. Anakart biraz düşük kalmış sadece. Aldıktan sonra 200 TL soğutma alırsanız tam olur.

Çoğu parça kaliteli. Anakart biraz düşük kalmış sadece. Aldıktan sonra 200 TL soğutma alırsanız tam olur.

Biri bana sunu önerdi:
"B550M Mortar yap.
HyperX Fury 16 GB 3600MHz CL17 RAM yap.
Kasayı TD500 mesh yap.
NZXT M.22 Kraken koy.
HDD eklemek istersen ekle adam oldu bu sistem.
Normalde 650W 80+ Bronze bir PSU yeter. Ama bu aksanın hava kaışı iyi değil o yüzden değiştirdim"
Sizce gerekli mi?

Biri bana sunu önerdi:
"B550m mortar yap
HyperX fury 16gb 3600mhz cl17 ram yap
kasayı TD500 mesh yap
NZXT m22 kraken koy
HDD eklemek istersen ekle adam oldu bu sistem
normalde 650w 80+ bronze bir PSU yeter.Ama bu aksanın hava kaışı iyi değil o yüzden değiştirdim"
Sizce gerekli mi?
Bütçe ciddi şekilde artacak o şekilde. Kasanın önüne fan koyarsan hava akışı iyileşir hem TD500'e o kadar para vermeye gerek yok. M22 120mm diye biliyorum. 120mm sıvı soğutma almak yerine kule tipi soğutucu almak daha mantıklı. Anakart konusunda sana kalmış.

Bütçe ciddi şekilde artacak o şekilde. Kasanın önüne fan koyarsan hava akışı iyileşir hem TD500'e o kadar para vermeye gerek yok. M22 120mm diye biliyorum. 120mm sıvı soğutma almak yerine kule tipi soğutucu almak daha mantıklı. Anakart konusunda sana kalmış.
Hm ne alabilirim fan olarak kasa önüne ve kule tipi soğutucu ne oluyor?

Geri
Yukarı