Çözüldü GApps yükledikten sonra açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

626016

Hectopat
Makaleler
10
Yer
Türkiye
crDroid 9.7 flashladım kurulum yaptım ROM kuruldu cache temizledim vs. reboot yaptım kurdum sistemi baktım Google yok.
Sonra GApps indirmek için girdim pbrb ye flashladım GApps'ı. Reboot yaptım açılmadı baştam recoverye sonra fastboota atıı:(
GApps kuruyorum sistem açılmıyor önce recoverye sonra fastboota atıyor.
Hem ADB ile hem de norman stroge ile yükleme yaptım aynı şey.
@Umut Nas
@YZBruh

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evox yüklendi mi?

Tel brick oldu teknik servis telefonun içini açarak (port görmüyordu ) sorunu 200 TL'ye halletti. Fakat IMEI gitti çift IMEI attığı için benim cihazımda root ve ROM işleri sona erdi maalesef 😒

crDroid 9.7 flashladım kurulum yaptım ROM kuruldu cache temizledim vs. reboot yaptım kurdum sistemi baktım Google yok.
Sonra GApps indirmek için girdim pbrb ye flashladım GApps'ı. Reboot yaptım açılmadı baştam recoverye sonra fastboota atıı:(
@Umut Nas
@YZBruh

Sorunum 1 ay sonra ARM GApps atarak çözüldü.
XDA Linki verir misiniz? Size daha önce official ROM yükleyin demiştim ama.
Hocam evonun istediği romu internette bulamadım
(MIUI 12.5.19)
XDA Linki verir misiniz? Size daha önce official ROM yükleyin demiştim ama.

XDA linki verir misiniz? Size daha önce official ROM yükleyin demiştim ama.

Core olanı hocam.

Hocam EVO'nun istediği ROM'u internette bulamadım
(MIUI 12.5.19)

Core olanı hocam.

ROM linki demiştim.

Hocam EVO'nun istediği ROM'u internette bulamadım
(MIUI 12.5.19)

İstediği ROM bu yalnız.

ROM linki demiştim.

İstediği ROM bu yalnız.

Hemen indiriyorum telefonu yarın masaya yatırırım artık :)

ROM linki demiştim.

İstediği ROM bu yalnız.

Bu yapan adam.
https://sourceforge.net/projects/rthelolchexbuilds/files/rosemary/ ve rosemary ROM'ları.
Bu da benim ROM.

Son düzenleme:
@Umut Nas
@YZBruh

Eski cihazım 10sdi samsunga geçtim vallahi Xiaomi'ye bulaşmamış bir daha neyse konuya dönelim. Hocam CrDroid'in o sürümü Android 12 üstünde ise TWRP veya pbrb ile flashlanmaz stock Custom ROM recoverysinden Update with PC deyip PC'den sideload atman gerekirdi. Telegram kullanıyor iseniz size bir grup önerebilirim RN10TURKey yazıp katılabilirsiniz grupta eray sualp ve spectre hocam size büyük ihtimal çözüme kavuşturur eskiden bana çok yardımları dokunmuştu.

Hocam bu adam ROM yapmıyor unoffical olarak başka bir telefonun ROM'unu 10s cihazına uyacak şekilde çeviriyor. Telegram kanalı vardı bunun orada bir GApps paylaşmıştı onu denediniz mi?

CrDroid'in o sürümü Android 12 üstünde ise TWRP veya pbrb ile flashlanmaz stock Custom ROM recoverysinden Update with PC deyip PC'den sideload atman gerekirdi. Telegram kullanıyor iseniz size bir grup önerebilirim RN10TURKey yazıp katılabilirsiniz grupta eray sualp ve spectre hocam size büyük ihtimal çözüme kavuşturur eskiden bana çok yardımları dokunmuştu.

Hocam orijinal recoverysi ise ADB sideloadda close kit kat kat dedi.

Evox yüklendi mi?

Tel brick oldu teknik servis telefonun içini açarak (port görmüyordu ) sorunu 200 TL'ye halletti. Fakat IMEI gitti çift IMEI attığı için benim cihazımda root ve ROM işleri sona erdi maalesef 😒

@Umut Nas
@YZBruh

Sorunum 1 ay sonra ARM GApps atarak çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı