Garanti Bankası kredi kartı limiti artmıyor

Başka bir durum var gibi Findeks raporunda gecikme gözükmeye devam ediyor olabilir mi?
Bazen bilgilerde yanlışlık olabiliyor. Tüm kredili ürünlerinizi kontrol edin bir tutarsızlık söz konusuysa itiraz edin düzeltsinler.
Bir gecikmenin bu kadar fazla puan düşürmesi pek normal değil.

Geçtiğimiz hafta Akbank’a gittim, durum orada da aynıydı, gelir belgemi beyan ettim. Çalışana durumu anlattım kendisi de çok şaşırdı. Herhangi bir borcun ya da düzensiz ödemen yok, sadece garanti bankasında daha önce gecikmen olmuş ama o kadar etkilemez, kredi puanın 1400’den 859’a düşmüş fakat düşmesini etkileyen bir durum yok, işlem başlatıcam, 24 saat içinde mobil hesabına bildirim gelmezse tekrar buraya gel mail atalım demişti, bugün yine gittim mail attı, maile dönüş olunca bana haber vereceğini söyledi. Ayrıca 4 yıl önceki durumun şu an etkisinin olmadığını söyledi. Çok ilginç şekilde her ay durduk yere puan düşüyor.
E-Devlet üzerinden risk raporu alın. Raporda en ufak bir sıkıntı varsa çıkar. Herhangi bir sıkıntı gözükmüyorsa KKB durumu bildirin.

E-Devlet üzerinden risk raporu alın. Raporda en ufak bir sıkıntı varsa çıkar. Herhangi bir sıkıntı gözükmüyorsa KKB durumu bildirin.
Geçtiğimiz hafta Akbank’a gittim, çalışan arkadaş sağolsun çok yardımcı oldu ve mail attı sonrasında tekrar maaş bordromu istedi, ertesi gün limitim arttı. Sistemsel hatadan kaynaklı artmıyormuş. Garanti bankasındaki çalışanlar kendileride neden artmadığını bilmediklerini söyleyip başlarından savmıştı.

Geçtiğimiz haftalarda garanti bankası arayıp kredi limitimin hazır olduğunu söyledi, kabul etmeyince nakit avans tanımladılar. Komik olan kısım kredi kartı limitim hala artmıyor fakat kredi veya nakit avans veriyorlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı