Kredi limiti artmıyor

invictus 07

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda BİM'de işe başladım. 19'unda işe girdim ve 6700TL para yattı. Kredi kartına başvurdum ve verdiler 2000TL limitle ama limit arttırmak için başvurduğumda anında ret yiyor başka hesapta kartım vs yok. Nasıl limit artıracağım?

Fazla limit artış talebi veya kart-kredi başvurusu yapmayın. 1 defa red yediyseniz en az 2 ay başvuru yapmayın. Bu yapılan başvurlar diğer bankalar tarafından görülmekte ve sizi riskli müşteri kategorisine almakta. Findeks notunuz 1200 altında muhtemelen ve kredi derinliğiniz yok yeni olduğunuz için.

Ne yazık ki şuan limit artırmanın en kolay dönemindesin. Hükümetin şuan yaptığı çalışmalara göre kredi kartı kullanımı kısıtlamak için kredi kartı limitlerini artırmak yakın bir zamanda daha da zorlaşacak. Haberlerden takip etmeni tavsiye ederim. Düzenli limit artışı seçeneğini seç ve bir kaç ay düzenli ödeme yap. Faturalarını öde mesela.

hocam ekran kartı alıcam taksitle 1 2 ay içinde 15k limit nasıl yaparım 2k limit harcanmıyor ki klavye aldım bitti bile zaten 2k
Dediğim gibi şuan zaten bunu yapamazsın. Uzun vadede ancak olur. Yeni çıkacak yönetmelik uygulamalar vs bunu dahada zorlaştıracak

Dediğim gibi şuan zaten bunu yapamazsın. Uzun vadede ancak olur. Yeni çıkacak yönetmelik uygulamalar vs bunu dahada zorlaştıracak
Müşteri temsilcisi ile görüşmeyi deneyebilirsin.

Müşteri temsilcisi ile görüşmeyi deneyebilirsin.

Biraz kullanman lazım direk yükseltirken sıkıntı yaşarsın genelde yapmazlar. Senin o ekran kartı 2/3 ötelemeli gelir bu gidişle.

Arkadaşlar yakın zamanda BİM'de işe başladım. 19'unda işe girdim ve 6700TL para yattı. Kredi kartına başvurdum ve verdiler 2000TL limitle ama limit arttırmak için başvurduğumda anında ret yiyor başka hesapta kartım vs yok. Nasıl limit artıracağım?
Şubeler arttırabiliyor bazen. Şubeden mi başvurdunuz?

Geri
Yukarı