Garanti Bankası sanal kartları farkı ne?

senna27

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Garanti Bankası kullanan var mı? Bilgi bulamadım bu konuda belki aranızda kullanan arkadaşlar vardır. Mobilde Garanti BBVA'da sanal kart başvurusunda size iki seçenek sunuyor.
  1. Bonus sanal MC.
  2. Paracard web MC.
Bu iki kartın farkı nedir? Hangisini tercih etmeliyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Banka farkı önemli değil bildiğin sanal kart işte. Kredi kartı kullanmak yerine bunu kullanıp olabilecek sıkıntıları def ediyorsun. Limit tanımlıyorsun alışveriş yapınca da sıfırlanıyor ve kimse de elleyemiyor kartı olay bu. Şöyle o kartlar arasında taksit farkı falan varsa onu tespit edip karlı olanı kolaylaştıranı almak lazım.

BONUS SANAL

Yeni Neler Var?

Son düzenleme:
Aynı banka 2 farklı sanal kart sunuyor. Bir farkı var mı bunların onu sormak istemiştim.

Bonus kredi kartının, paracard bankamatik kartının sanalı olsa gerek.

Evet hocam haklısınız da normalde bankalar tek sanal kart sunuyor. Garanti bankasını ilk defa kullanıyorum. İki kartı da açabiliyorsunuz ama farkı konusunda bir şey belirtmemiş.

Banka farkı önemli değil bildiğin sanal kart işte. Kredi kartı kullanmak yerine bunu kullanıp olabilecek sıkıntıları def ediyorsun. Limit tanımlıyorsun alışveriş yapınca da sıfırlanıyor ve kimse de elleyemiyor kartı olay bu. Şöyle o kartlar arasında taksit farkı falan varsa onu tespit edip karlı olanı kolaylaştıranı almak lazım.

BONUS SANAL

Yeni Neler Var?

Hocam okudum teşekkürler. Farkı var mı yok mu bahsetmiyor yalnız.

Daha detaylı bilgi için müşteri danışmanından bilgi alman daha sağlıklı çünkü olabilecek avantajlar açısından. Yalnız diyelim ki sonradan öğrendin almadığın avantajlı imiş onu da alırsın olur biter, birinden başla bence.

Daha detaylı bilgi için müşteri danışmanından bilgi alman daha sağlıklı çünkü olabilecek avantajlar açısından. Yalnız diyelim ki sonradan öğrendin almadığın avantajlı imiş onu da alırsın olur biter, birinden başla bence.
Müşteri hizmetlerine ne yazık ki bağlanamıyorum banka kartı elime ulaşmadığı için. İkisine de başvurdum. Ben normalde enpara kullanıyorum. Enpara hakikaten hem kullanamsı hem işleyişi çok rahat. Başka bankaya geçince insan afallıyor başta :( Bir başka dikkatimi çeken şey vadeli mevduat oranları diğer bankaların %10-15 iken garantide %4,5 niye bu kadar düşük? Benim kaçırdığım başka detay mı var acaba.

1. Bonus Sanal MC.
  2. Paracard Web MC.
Bonus Sanal, kredi kartına bağlı bir sanal kart iken; Paracard Web, vadesiz hesabınıza bağlı olan bir sanal kart.

Bonus Sanal’da kredi kartınızdaki limiti kullanıyorsunuz ama Paracard Web’de vadesiz hesabınızdaki bakiyeyi kullanıyorsunuz.

Geri
Yukarı