Garanti BBVA Bonus Genç Kart Vermiyor

rootsh

Kilopat
4 yillik lisans ogrencisiyim. Daha once hiç kredi karti cikarttirmadim. Borclanmadim vs. ancak gel gor ki bunlara ne zaman basvursam olumlu degerlendirilememistir diyor. Hatta gittim kredi risk raporu aldim 15 TL'ye o bile bombos hiçbir sorun yok. Ama vermiyorlar anlamadim. Bunu yasayan var mi?

Öğrenci bilgilerinizle başvurdunuz mu? Sürekli reddediliyorsanız İş Bankası gibi bir bankadan kart alıp düzenli ödedikten sonra Bonus'a başvurmayı deneyebilirsiniz. Maximum Genç hem daha avantajlı hem de daha kolay onaylanıyor.

Geliriniz nedir veya çalışıyor musunuz?
Öğrenci kartı için bunların önemi yok. Geliri belgelenemediği için maksimum 2000 TL'ye kadar limit vereceklerdir. Belgelenemeyen fakat girilen gelire göre limit belirleyebiliyorlar yine de. Geliri belgelenebiliyorsa zaten maaş bankası kolaylıkla kart veriyor.

Maaş bordron olmadan gidince yüzüne bile bakmıyor banka. Kredi başvurusunda öğrenci diye seçenek koyuyorlar seçiyorsun 3 bin çıktı gel şubeye diyorlar. Şubeye gidince çalışmıyorsun diye vermiyorlar. İşsiz olup da kredi almak imkansız. Bir ziraat veriyor 1K limitli o da KYK kredisinin yanında.

@Tim @iReeKaa @Hüseyin42

Sıkıntı şu, bu kart için çalışıyor olmana gerek yok diyorlar. Ee benim borcum yok, harcım yok. Hiçbir sıkıntı yok. 2 yıldır müşterisi olduğum (banka kartını kullandığım) banka bu kredi kartını bana vermiyor. İş Bankası'na başvurdum onlar da bilgi topluyoruz aşamasında gözüküyor. Vakıfbank'a başvuruyorum anında red yiyor. Anlamadım böyle saçma bir iş olamaz. Başta Garanti şubesine gittim, iki saat kapıda bekledik girdim kadın diyor ben buradan başvuru alamıyorum internetten başvurmanız lazım. İnternetten başvuruyorum nedenini göstermeden olumsuz deyip reddediyor. TEB'e gitmeyi düşünüyorum belki oradan alabilirim. Umarım İş Bankası verir bu arada ama sanmıyorum, neden vermediklerine dair de bir fikrim yok.

İş Bankası Maximum Genç'e başvurmuştum. 3 gün sonra yani bugün sabah aradılar. Ufak tefek bilgileri verdikten sonra öğlen onay mesajı geldi. 2000 lira limitli şekilde onaylamışlar kartı.

Mutluyum. En kısa sürede de Garanti ile alakamı keseceğim. 2 yıllık bankamatik kartlı müşterisine kart vermiyorlar, başka bir banka gelir bile sormadan veriyor. Şaka gibi.

Geri
Yukarı