Garanti BBVA borç ödenemedi uyarısı

Fazla yatırmanın esprisi nedir? Kredi notun daha mı yüksek oluyor?

Hepsini yatıramadığım için asgariden bir miktar fazla yatırdım hocam esprisi yok.

Eki Görüntüle 1837483
Eki Görüntüle 1837488
Hocam öyle bir şey olduğunu sanmıyorum. Sadece borcun biriktiğinden bahsetmişler.

Ben de olacağını sanmıyorum. Son 2/3 aydır asgari yatırıyorum bu ay limiti 20'den 40 yapmışlar bana sormadan.

Hepsini yatıramadığım için asgariden bir miktar fazla yatırdım hocam esprisi yok.

Ben de olacağını sanmıyorum. Son 2/3 aydır asgari yatırıyorum bu ay limiti 20'den 40 yapmışlar bana sormadan.

Hocam bende limit arttırımı istiyorum Findeks 1357 kredi notu olduğunu gösteriyor fakat arttırmaya çalıştığımda artmıyor.

Hocam bende limit arttırımı istiyorum Findeks 1357 kredi notu olduğunu gösteriyor fakat arttırmaya çalıştığımda artmıyor.

Ben kredi isteyince kredi notun düşük diyor banka sonra tüm bankalar limit yükseltiyor. Bir türlü ben de anlamadım.

Uyarı vermesi normaldir. Önceden uygulamada asgari tutar ödenirse uyarı çıkmıyordu ancak artık çıkıyor.

Uyarı vermesinin sebebi kalan tutara akdi faiz uygulanmasından dolayıdır. Minimum tutarı ödemek sanılanın aksine kredi notunu düşürmez ancak müşteri toplam limiti 3000₺ ise ve aylık harcama olarak sürekli sınıra ulaşılıyorsa kredi notu düşer.

Düşük limitli kredi kartlarında gayet normal bir durum. Akdi faiz ödememek için her zaman borcunuzun tamamını ödemeye çalışın.

İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı