Garanti BBVA günlerdir sonuçlanmayan kart başvurum

Makaleler
21
30 Ekim'de Garanti'ye kredi kartı başvurusunda bulundum. Tahmini süre 3-5 gün yazmasına rağmen 10 gündür bekliyorum. Geçen hafta patronu arayıp beni sormuşlar tamam ancak bütün sülalemi araştırıyorlarsa bu 10 gün sürmemeli. Şikayet metni gönderdim henüz cevap yok. Birçok kişi haftalardır süren başvuru sürecinden şikayetçi. Eğer ret gelecekse gelsin çünkü zamanım boşuna gidiyor diğer bankalara da başvuracağım.

Asıl soru; Daha önce bu banka ile de uzun bir başvuru süreci yaşayan oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
30 Ekim'de Garanti'ye kredi kartı başvurusunda bulundum. Tahmini süre 3-5 gün yazmasına rağmen 10 gündür bekliyorum. Geçen hafta patronu arayıp beni sormuşlar tamam ancak bütün sülalemi araştırıyorlarsa bu 10 gün sürmemeli. Şikayet metni gönderdim henüz cevap yok. Birçok kişi haftalardır süren başvuru sürecinden şikayetçi. Eğer ret gelecekse gelsin çünkü zamanım boşuna gidiyor diğer bankalara da başvuracağım.

Asıl soru; daha önce bu banka ile de uzun bir başvuru süreci yaşayan oldu mu?

Enpara, Türkiye finans tavsiye ederim.

Kredi notuna göre değerlendirilebildiğinden belki detaylı araştırmaya gerek duymuşlardır. Benim başvurum iki günde onaylanmıştı.

İş Bankası birkaç saate onayladı, Akbank da öyle.

Kartın da pek bir esprisi yok açıkçası. Arada öylesine kullanıyorum değişiklik olsun diye. İş Bankası veya Akbank daha iyi bir tercih.

Kredi notuna göre değerlendirilebildiğinden belki detaylı araştırmaya gerek duymuşlardır. Benim başvurum iki günde onaylanmıştı.

İş Bankası birkaç saate onayladı, Akbank da öyle.

Kartın da pek bir esprisi yok açıkçası. Arada öylesine kullanıyorum değişiklik olsun diye. İş Bankası veya Akbank daha iyi bir tercih.
Kredi notu denen saçmalığa takılmayız umarım bunda da. 2 haftadır bekliyorum bir de ret verirlerse çok sinirleneceğim.

Hala başvurumdan bir ses yok. Müşteri temsilcisine bağlanmak imkansız, sosyal medyadan DM'den her yerden yazdım umursamıyorlar nereden de bulaştım ben size ya. 2 haftamı çöpe attınız benim, günlerdir mağdur ediliyorum daha müşteriniz bile olmadan! Evet ya da hayır diyeceksin ne diyeceksen de artık da diğer bankaların kapısını çalayım artık.

Geri
Yukarı