Garanti BBVA hesap kapatmak için bankaya gitmek gerekir mi?

Slovenn

Decapat
Yer
Melikgazi/Kayseri
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Garanti BBVA vadesiz hesabımı uygulama üzerinden kapattım ve kartımı da iptal ettim. Fakat şifrem ile uygulamaya giriş yapabiliyorum. Aktif bir hesabım yok ama gene de bu profilimide sildirebilir miyim? Bankaya mı gitmem gerekir veya müşteri hizmetleri yapar mı?

Müşteri hizmetlerini arayıp doğru bilgilerini verdikten sonra hesap kapatımı yapabilmeniz mümkündür. İsterseniz müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alın.
arayamıyorum tc ni gir diyor giriyorum ve ben vadesiz hesabımı uygulamadan sildiğim için tcnize kayıtlı aktif bir müşteri numaranız yok diyor.

Yarın bankaya gidip konuşacağım aktif bir vadesiz hesabım yok fakat açık bir uygulama profilim var. Yani şifreyle uygulamaya girip yeni hesap açabiliyorum başvuru yapabiliyorum vs.

Ne? Annemin hesabını 2 dakikada silmişlerdi. Şubeye gidip sildirebilirsin.
Teşekkür ederim

Beğenmedim atanlar, bilmiyorsanız atmayın. Bakınız vadesiz hesabı arkadaş kaldırmış zaten onu kaldırabilir. Bir bankadan direkt olarak kendi hesabınızı kaldırmanız mümkün değil.

@emirmertbaserr @Lucy01

Ne? Annemin hesabını 2 dakikada silmişlerdi. Şubeye gidip sildirebilirsin.
Vadesiz hesabı silebilirsin zaten uygulamadan. Bir bankadan direkt olarak kendi hesabını silemezsin. Bilgin hep kalır.

Beğenmedim atanlar, bilmiyorsanız atmayın. Bakınız vadesiz hesabı arkadaş kaldırmış zaten onu kaldırabilir. Bir bankadan direkt olarak kendi hesabınızı kaldırmanız mümkün değil.

@emirmertbaserr @Lucy01

Vadesiz hesabı silebilirsin zaten uygulamadan. Bir bankadan direkt olarak kendi hesabını silemezsin. Bilgin hep kalır.

Hocam vallahi ben çatır çatır iptal ettiriyorum kullanmadığım bankaları. Dokümanımı da alıyorum ne olur ne olmaz diye zaten bir süre ellerinde bu verileri tutmaları zorunlu. Negatif oy atmışsam demek ki bir kusur bulmuşumdur hocam beğenilmemeyi kaldıramıyorsanız burası iyi bir yer değil sizin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı