Garanti Kapsamında PC'yi Nasıl Bozarım?

Anakartı yakmayı da deneyebilirsin. Daha önce aynı sebepten değişmiş.
Zaten bu ara onun için uğraşıyorum veya ekran kartını yakmak için. Ama olmuyor 75 dereceyi bi türlü geçemedim :/

Hatta msi AfterBurner programı ile ekran kartını zorluyorum uzun süre ama :/

İstemesem bozulur :kızgın:

Son düzenleyen: Moderatör:
Harddiski sök. Başka bir bilgisayara Sata arabirimi ile bağla. Bağladığın bilgisayar masaüstü olsun. Bağladığında ek disk oluşacak. İçine yüksek boyutlu bir şeyler at yada içeriden al. O sırada harddiski içindeki diske zarar vermeye çalış Çok hırpalama dışarıdan değil, içeriden zarar görmesi lazım. Ben isteksiz bir şekilde yapmıştım bunu. Harddiski değiştirip format atmışlar, sonra geri yolladılar.

Harddiski sök. Başka bir bilgisayara Sata arabirimi ile bağla. Bağladığın bilgisayar masaüstü olsun. Bağladığında ek disk oluşacak. İçine yüksek boyutlu bir şeyler at yada içeriden al. O sırada harddiski içindeki diske zarar vermeye çalış Çok hırpalama dışarıdan değil, içeriden zarar görmesi lazım. Ben isteksiz bir şekilde yapmıştım bunu. Harddiski değiştirip format atmışlar, sonra geri yolladılar.
Adamlar her şeyi düşünmüş bilgisayarın içini açmak için bir kağıt var onu yırtmak gerekiyor ve yırttığın anda garantiden çıkıyor.

Kağıt değilmiş ama içinde kablo gibi şeyler varmış açınca onlar kopuyormuş ve garanti dışı kalıyormuş bilgisayar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı