Garanti kart başvuru durumundaki değerlendirme kısmı nedir?

GAA251652

Attopat
Daha fazla  
Bugün Akbank hesabı açmak için şubelerine gitmiştim, gişe makineleri bozuktu ama yine de sıramız geldiğinde onlarda sözleşme kalmadığını ve "ailen garantili mi, o zaman git garantiye" gibi bir şey denmişti. Biz de garantiye gidip hesabı açtırdık. Hesabı açtırırken (herhalde annem garantili olduğu için) sadece internet bankacalık açma kağıdı imzalamamız gerekti ve hesap benim adıma açıldı. Garantideki personel bana 16 yaş altındakilere bankamatik kartı (Paracard) verilmeyeceğeni söyledeği halde benim adıma başvuru yapmış, başvuru bu durumda gözüküyor.

1715629352942.png

Buradaki "değerlendirme" kısmı ne demek ve bu durumda ne yapmam gerekiyor ben anlamadım. Tahmini süre 3-5 gün bekle diyor ama aynı anda da şubede belge tamamlayarak başvuruyu devam ettir diyor. Bu durumda hangisini yapmalıyım bilgisi olan var mı?

Son düzenleme:
Usta şimdi sen ne diyosun?

16 yaşındasın ve Garanti'ye geçmişsin. 16 yaş altındakilere Paracard verilebiliyor, adamların insiyatifine bağlı. Şubeye gidip böyle bir ekran var, "yardımcı olur musunuz?" diye sor.
Ben 15 yaşındayım da benim anlamadığım kısım hem şubeye gidip talimat belgesi tamamlamamı hem de 3-5 iş gününde de onaylanacağının yazması. Hangisi doğru ben onu anlamadım

Ben 15 yaşındayım da benim anlamadığım kısım hem şubeye gidip talimat belgesi tamamlamamı hem de 3-5 iş gününde de onaylanacağının yazması. Hangisi doğru ben onu anlamadım
15 yaşında olduğundan dolayı şubede sözleşmeye imza atman gerekebilir. Şubeye git derim.

15 yaşında olduğundan dolayı şubede sözleşmeye imza atman gerekebilir. Şubeye git derim.
Tamamdır, şubeye gidip onaylattırmayı denerim. Benim şimdi daha aklım karıştı çünkü bizden hesap açarken hiç imza almadılar bile sadece internet bankacılığı için aldılar, hesap açık ve çalışıyor para da attım. Sırf kart ve internet bankacılığı için mi sözleşme istiyorlar ya? ne garipmiş.

Teşekkürler yardımın için.

Geri
Yukarı