Garantiden daha kötü sensörlü mouse modeli yollanırsa ne yapılmalı?

exTypen

Hectopat
Herkese merhaba,
G102 Prodigy sahibiydim. Geçen hafta çift tıklama sebebiyle garantiye yolladım. G102 Lightsync modelini yolladılar direkt. Farklı sensor kullanıldığını ve daha kötü olduğunu duymuştum ama bu kadarını beklemiyordum. Oyun oynarken hızlı çevirmelerde sanki 5TL'lik mouse gibi algılayamıyor ve dönmüyor. G102 Prodigy'den fazlasıyla memnundum. Bu durumda tüketici olarak ne gibi haklarım var?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba,
G102 Prodigy sahibiydim. Geçen hafta çift tıklama sebebiyle garantiye yolladım. G102 Lightsync modelini yolladılar direkt. Farklı sensor kullanıldığını ve daha kötü olduğunu duymuştum ama bu kadarını beklemiyordum. Oyun oynarken hızlı çevirmelerde sanki 5TL'lik mouse gibi algılayamıyor ve dönmüyor. G102 Prodigy'den fazlasıyla memnundum. Bu durumda tüketici olarak ne gibi haklarım var?

Bende Lightsync modeli var gayet güzel çalışıyor acaba size yanlış veya bozuk ürün yollmış olabilirler mi?

Bende Lightsync modeli var gayet güzel çalışıyor acaba size yanlış veya bozuk ürün yollmış olabilirler mi?

Ürün sıkıntısız(kendine göre). Dediğim gibi farklı bir sensör var.
Oyunu düşük hassasiyet ile oynuyorum dolayısı ile hızlı çevirmeler yapıyorum. Siz fark etmemiş olabilirsiniz.
Benim merak ettiğim ben bu ürünü iade edebilir miyim? Moderatörler konu kategorisini değiştirmişler.

Benim merak ettiğim ben bu ürünü iade edebilir miyim? Moderatörler konu kategorisini değiştirmişler.

Evet bende biliyorum. Ama Logitech yalan söylemiş oluyor bende o konuyu görmüştüm. Ben zaten indirimden 160 TL'ye aldığım için benim için bir sorun yok.
Benim asıl sevmediğim konu şu sosyalde herkes bir ürünü kötülüyorlar ben bunu anlamıyorum ya her ürün kötü neymiş sensörü kötüymüş ne var bunda sen istediğini alırsın ben istediğimi alırım o alır bu alır ben bunu anlamıyorum ya.
Oyunu düşük hassasiyet ile oynuyorum dolayısı ile hızlı çevirmeler yapıyorum. Siz fark etmemiş olabilirsiniz.

Bende 800 DPI ile kullanıyorum bende hiçbir sıkıntı yok.

Bende 800 DPI ile kullanıyorum bende hiçbir sıkıntı yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer böyle oynamıyorsanız daha fazla devam etmeye gerek yok bu konu hakkında(yeri geliyor ben fareyi videodaki arkadaştan daha da hızlı çeviriyorum).

İade etmek gibi bir hakkım var mı? Konu hakkında bilgisi olan arkadaşları bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı