Garantiden gelen POCO X3 Pro telefon ısınınca kapanıyor

Mkemin33

Hectopat
Daha fazla  
3 Mart günü POCO X3 Pro cihazımı aniden kapandığı için garantiye yolladım " anakart ve main fcp " değişimi yapıldı raporuyla 20'sinde elime ulaştı. Telefona normal bir şekilde uygulama ve oyunlarımı yükledim ama telefon 30-40 dereceyi (elimde verdiği hissiyata göre değerlendirdim gerçek sonuç olmayabilir) geçince gri ekran verip kendini yeniden başlatma döngüsüne sokuyor cihaz soğuyan kadar bu döngüde devam ediyor. Garantiye tekrardan yollasam cihazın ayıpsız bir misli ile değişimi talep edebilir miyim buna hakkım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Soğutucu katmanla işlemci arasında boşluk kalmış veya bu katmanı hiç takmamış olabilirler. Hakkınızı arayın. Bu tarz bir katman ve içinde macun olması gerekiyor.

1679384872217.png

Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bugün itibarıyla cihazım garantiden geldi. Anakart falan degiştigi yazıyor ama cihazı açıktan 5 dk sonra cihaz sürekli açılıp kapanmaya başladı. Şu an hiç açılmıyor artık nasıl üst modeli aldığın hakkında yol gösterir misin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bugün itibarıyla cihazım garantiden geldi. Anakart falan degiştigi yazıyor ama cihazı açıktan 5 dk sonra cihaz sürekli açılıp kapanmaya başladı. Şu an hiç açılmıyor artık nasıl üst modeli aldığın hakkında yol gösterir misin?

Gönderme formuna değişim talep ettiğimi yazdım gönderirken sadece bu pek bir şey yapmadım.

Geri
Yukarı