Garanti'den Papara'ya para yollanmıyor

Burak6665

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, babamın hesabından kendi Papara'ma önceden para göndermiştim ama şimdi gönderemiyorum.
Hata veriyor kişiler farklı diye ama aynı hesap, bir sıkıntı yok ve fotoğraf da atacağım.

IMG_20230331_221629.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Seçilip bildirim alan sınırlı sayıda kullanıcı arasında değilseniz yalnızca kendi adınıza kayıtlı banka hesabından Papara hesabınıza para yatırabilirsiniz.

Merhaba, babamın hesabından kendi Papara'ma önceden para göndermiştim ama şimdi gönderemiyorum.
Hata veriyor kişiler farklı diye ama aynı hesap, bir sıkıntı yok ve fotoğraf da atacağım.

Eki Görüntüle 1722147
Açıklama kısmına papara numaranızı yazıyor musunuz? Belki bu yüzdendir. Ayrıca babanızın hesabından kendi Papara'nıza para gönderemezsiniz, banka hesabı size ait olması lazım.

Yatır sekmesinden banka/kredi kartı ile yatır seçeneğini kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı açıksa kartın az bir komisyonla hesabınıza yatırabiliyorsunuz.

Eki Görüntüle 1722147

Hocam banka hesabınızın kendinize ait olması lazım öyle gönderiyor bilgilerin uyuşması gerek.

Geri
Yukarı