Garantili PC'ye RAM takviyesi yapmak

Rioyumben

Hectopat
Bugün yeni bir laptop aldım ona RAM takviyesi yapmak istiyorum fakat garantisi bozulur diye kendim takmıyorum. Bunu nereden taktırabilirim? Yakınlarda servisi yok.
Acer AN515-55 model.

Bugün yeni bir laptop aldım ona RAM takviyesi yapmak istiyorum fakat garantisi bozulur diye kendim takmıyorum. Bunu nereden taktırabilirim? Yakınlarda servisi yok.
Acer AN515-55 model.

0850 222 22 37

Kendiniz takarken cihaza herhangi bir hasar vermediğiniz sürece Garanti kapsamını bozmuyor diye biliyorum. Tabi değişmişte olabilir politika. Yine de müşteri temsilcisinden en doğru bilgiyi öğrenin.

Acer'lerde servis dışı mudahale olduğunda garanti net gidiyor diye biliyorum gene de servisi arayıp sormanizda fayda var, ya da kargoyla gondereceksiniz.

Acer AN515-55 model.
Cihazın içinden çıkan servis adreslerinden yada
Müşteri hizmetlerini arayarak servis kaydı oluşturup servise kargo lamanız gerekiyor.

Müşteri hizmetleri ücretsiz kargo hizmeti için kod verecektir.

MSI hard disk takmak için 350tl+kdv istemişti 3 sene önce. Sen açtığında garanti dışı kalıyor. Acer servise mail atıp, yazılı olarak cevap almak en doğrusu olur.

Ben zamanında acer nitro'ya m2 ssd takmıştım. Servise de mail atmıştım. Ancak her hangi bir zarar vermediğim sürece garantiyi bozmayacağını söylemişlerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı