GarantiOne Kapanıyor

Enpara ve GarantiOne kartlarım var. Şuana kadar hiç kullanmadın GarantiOne'ı. Enpara'yı sürekli kullanıyorum + maaş kartım yaptırdım. Hiç bir masraf yok ve çok rahatım :) (Aylık 2 kere olmak üzere 500₺'ye kadar istediğin bankanın ATM'sinden masrafsız(!) çekmek de cabası)

Yani herhangi bir banka ATM'sine gidip 500₺ çekim yaptık. Masraf: 0₺
Bir tane daha veya aynı banka ATM'sinden 500₺ çektik. Masraf: 0₺
(Eğer ilk veya ikinci çekişte 500+ miktar girerseniz kullanmadığınız kadar hakkınız hala sizde fakat 500+ girdiğiniz ücret + masraf görürsünüz)
Limit 2x500₺
Bundan sonraki çekimlerde 2-7,5₺ arası masraf almaktadır(çekilen miktara göre değişir)

Garanti bankasından artık nefret ediyorum az eziyet etmedi bana.
Yıllardır müşterisi olmama rağmen halen daha kredi kartı aidatı kesiyorlar. Mega Tekno Force gibi ipsiz sapsız işlere para harcarlar ama müşteri memnuniyetinden anlamazlar.

Yıllardır müşterisi olmama rağmen halen daha kredi kartı aidatı kesiyorlar. Mega Tekno Force gibi ipsiz sapsız işlere para harcarlar ama müşteri memnuniyetinden anlamazlar.

bankadan aidati geri isteyin muhtemelen olumsuz cevap alicaksiniz. olumsuz cevabinizi bana yazılı olarak mailime atar misiniz diye ricada bulunun ve gelen maili dogruca e devlet uzerinden bankalar birligine basvuruda bulunun. artik kart aidatlari yasal degil bunu nerdeyse hepimiz biliyoruz yani biraz zaman alicak ama geri odeyecekler[emoji1303]

Enpara'nın var olduğu pazara çok iddialı girmeye çalıştı ama başaramadı maalesef. Süreci iyi yönetemediler. Başvuru yaptığımda epey uğraştırmıştı. Yaş sınırı vs. koymuşlardı. Kampanyaları çok ilgi çekici değildi. Mobil uygulama tasarımları vs. berbattı. (Enpara'nın da öyle gerçi) O yüzden Garanti'li iş yerimden ayrıldığımda kapattırmıştım direkt olarak.

Şimdi Enpara ve CEPTETEB kredi kartı & hesaplarını kullanıyorum. Enpara'dan Spotify'ımı, CEPTETEB'den BiSU ve Netflix'imi alıyorum. CEPTETEB ve Enpara ile karışık olarak kitap alışverişerimi yapıyorum. Şu an döngü iyi işliyor, ileride ne olur bilemeyeceğim.

Sizlere önerim Enpara'nın kredi kartını alın, her ay 10 defa 10-15 lira üstü alışverişi yaparak kullanın. CEPTETEB'i de aynı şekilde. (CEPTETEB 2. ay ekstresinde sanırım 85 TL aidat alıyor olabilir.) Benden de almıştı, istediğimde geri vermediler. Herhangi bir belge vs. olmadan sadece o ayın ekstresinin pdf'ini THH'ye e-Devlet üzerinden yükleyerek 15 günde geri aldım.

Enpara'nın var olduğu pazara çok iddialı girmeye çalıştı ama başaramadı maalesef. Süreci iyi yönetemediler. Başvuru yaptığımda epey uğraştırmıştı. Yaş sınırı vs. koymuşlardı. Kampanyaları çok ilgi çekici değildi. Mobil uygulama tasarımları vs. berbattı. (Enpara'nın da öyle gerçi) O yüzden Garanti'li iş yerimden ayrıldığımda kapattırmıştım direkt olarak.

Şimdi Enpara ve CEPTETEB kredi kartı & hesaplarını kullanıyorum. Enpara'dan Spotify'ımı, CEPTETEB'den BiSU ve Netflix'imi alıyorum. CEPTETEB ve Enpara ile karışık olarak kitap alışverişerimi yapıyorum. Şu an döngü iyi işliyor, ileride ne olur bilemeyeceğim.

Sizlere önerim Enpara'nın kredi kartını alın, her ay 10 defa 10-15 lira üstü alışverişi yaparak kullanın. CEPTETEB'i de aynı şekilde. (CEPTETEB 2. ay ekstresinde sanırım 85 TL aidat alıyor olabilir.) Benden de almıştı, istediğimde geri vermediler. Herhangi bir belge vs. olmadan sadece o ayın ekstresinin pdf'ini THH'ye e-Devlet üzerinden yükleyerek 15 günde geri aldım.
Bende uzun süredir cebteteb kullanıcısıyım her ne kadar 1-2 kampanyası (bedava virüs programı falan) hariç diğer kampanyalarından yararlanmamış olsam da mevcut kampanyalarına baktığımda gerçekten müşterilerini önemsediğini (müzik, film, kitap, sinema, akaryakıt vb.) söyleyebilirim. 1.69 faizden kredide veriyorlar. Garantide 2.17 idi galiba.

Bu arada Vakıfbank Like Kredi kartım mevcut üniversite öğrencileri için. Aynı şekilde ondada sinema, film/müzik servislerinde indirimler var. Son olarak KuveytTürk altın hesap banka kartım var. Onda havale/eft ücreti yok ve kitapyurdu gibi yerlerde belli kampanyalar mevcut.

Diğer kullandığım bankalarda adam akıllı kampanya bile yok. Hele garanti adamlar resmen sömürüyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı