Garantisi Biten Telefon Nerede Tamir Ettirilebilir?

Değişmediyse yetkili servisler parça desteği sunmak zorunda. Ücretli olarak yaptırabilirsin.

Alternatif olarak GSM iletişime sorabilirsin. Kullandıkları parçalar orijinal mi emin değilim ama piyasadakilerden kaliteli gözüküyor. Sitesinde 280 TL gözüküyor. Güncel fiyat için arayabilirsin.

Kendim becerebilirim diyorsan da piyasadan al bir ekran tak kullan.

Değişmediyse yetkili servisler parça desteği sunmak zorunda. Ücretli olarak yaptırabilirsin.

Alternatif olarak GSM iletişime sorabilirsin. Kullandıkları parçalar orijinal mi emin değilim ama piyasadakilerden kaliteli gözüküyor. Sitesinde 280 TL gözüküyor. Güncel fiyat için arayabilirsin.

Kendim becerebilirim diyorsan da piyasadan al bir ekran tak kullan.
Servisine sordum bugün, ikinci el piyasası 300-500 TL olan Z1 telefonum için benden 800 TL gibi bir fiyat istediler. En ucuz veren yere yaptırıp geçeceğim maksat işimi görsün.

Tekrar söylüyorum, kendin yapabilirsin. Çok daha ucuza mâlolur.
Daha önce hiç telefon ekranı değiştirmedim elime yüzüme bulaştırmaktan korkuyorum.
Tekrar söylüyorum, kendin yapabilirsin. Çok daha ucuza mâlolur.
Rica etsem bana uygun fiyata alabileceğim en iyi ekranın linkini atar mısın? Ekranı ben alayım bari onlar yapsın.

Armut sitesinde telefon tamiri yapan yerlerin puana göre sıralaması var. Tek yapmanız gereken üye olup arızanızı yazmak. Tamirciler sizi arayacak fiyat verecekler. Gözünüzün önünde tamir yapan kişilerde mevcut.

Merhaba ,
İzmir'de ki ikamet adresinizi paylaşır mısınız ?
Ona göre servis bilgisi aktarabilirim.
Gerek kalmadı, yine de teşekkürler. 110 TL'ye kendim ekran alıp ''Nejdat Delioğlu'' adlı kanaldan baka baka yaptım. Şuan kurumasını bekliyorum ve bir sıkıntı yok gibi. Fakat yine de sağlam bir yer var ise bilgilendirirseniz iyi olur, ne olur ne olmaz. İzmir Bornova'da oturuyorum.

Merhaba ,
İzmir'de en net sonuç alabileceğiniz yetkili servis aşağıda bilgileri paylaştığım KVK Teknik Servistir.
Fakat dolar kurunun artması sebebiyle fiyatlar uçuk durumdadır. 10 Yıl parça bulundurma zorunluluğu olduğundan mutlaka parça bulunacaktır veya ekran bedeli sizden alınıp , para iadesi gerçekleştirilecektir.

Çankaya'ya gidersen iletişim çarşısında onlarca dükkan var :D Bazıları orijinal takmıyordur ama orijinal takanda vardır orada. Bu arada KVK hakkında çok kötü yorum var.

Çankaya'ya gidersen iletişim çarşısında onlarca dükkan var :D Bazıları orijinal takmıyordur ama orijinal takanda vardır orada. Bu arada KVK hakkında çok kötü yorum var.

Merhaba ,

Orjinal diye ekrana yoğurt kabı takarlarsa mesuliyet kabul etmem :)

Kamilkoç ta çok kaza yapıyor ama diğer firmalardan 5 kat fazla otobüs sayısı var :)

KVK izmirde en çok işlem yapan servislerden birisi.
Her insanı memnun etmek ülkemizde pek mümkün olmadığından şikayetler normal ..

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı