Çözüldü Garantisi bitmemiş laptopun bataryasını değiştirmek mantıklı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Acemi99

Decapat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar herkese merhaba, elimde bir tane 2 yıl garantili laptop var. Garantinin pek işime yaramayacağını düşünüyorum bu 2 yil içinde. Bende şöyle düşündüm garantinin bitimine yakın bataryayı değiştirmeyi düşünüyorum, sizce mantıklı mı? Cevaplarsanız çok sevinirim, teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Değiştirmemeni öneririm, garanti beklemedik anlarda lazım olur.
ayrıca bazı markalar bazı ürünlerini siteleri üzerinden kayıt yaptırınca 1-2 yıl garantisini uzatabiliyor.

Arkadaşlar herkese merhaba, elimde bir tane 2 yıl garantili laptop var. Garantinin pek işime yaramayacağını düşünüyorum bu 2 yil içinde. Bende şöyle düşündüm garantinin bitimine yakın bataryayı değiştirmeyi düşünüyorum, sizce mantıklı mı? Cevaplarsanız çok sevinirim, teşekkür ederim şimdiden.

Dostum sana şöyle söyleyeyim bende garantiyi umursamazdım ama gerçekten çok işe yarıyor benden söylemesi batarya ya gelince eğer marka Lenovo ise batarya değişince garanti gitmiyor diye biliyorum bende RAM takviyesi yapacağım bana ram takviyesi yaparsam garantinin gitmeyeceğini söylediler yani batarya değişiminde sorun olmaz garanti devam eder ancak eğer bir bilgisayarcıya yaptıracaksan adamın başında bekle bilgisayarı kurcalamasın zaten çoğu firma batarya değişimide yapıyor ancak ücretlendirme biraz farklı olabiliyor ama öneririm güvenlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı