Garantisi bitmiş GTX 1060 6GB Gaming X ne kadar eder?

KaptaniDerya

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Kartın ederini merak etmekteyim. Sıfırı hala oldukça pahalı diğer kartlara nazaran. Sadece oyun amaçlı kullanıldı ve 3DMark TimeSpy testinden en yüksek 4800 puan alıyor. Bu durumuyla ederi en fazla kaçtır? Kutu,kutu içeriği ve faturası var. Şimdiden teşekkürler.

Sıfır fiyatına göre hesaplama yapmayın. Çünkü sıfırı piyasaya çıkmıyor artık. Mevcuttaki siteler bir nevi karaborsa gibi ;)
Tutup da o fiyata RX 580, RX 590 vs varken kimse almaz.

@apesh1t bana söylediğiniz kadarıyla böyle konular açılmıyordu ama görüyorum ki benden sonra da bu konular açılmaya devam ediyor. Bir tek benim konum mu karara takıldı acaba? Bendeki sıkıntı 100 mesajımın olmaması mıydı?

Mod Notu: Evet, ilan konularında olduğu gibi fiyat sorma konularında da 100 mesaj sınırı bulunuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@apesh1t bana söylediğiniz kadarıyla böyle konular açılmıyordu ama görüyorum ki benden sonra da bu konular açılmaya devam ediyor. Bir tek benim konum mu karara takıldı acaba? Bendeki sıkıntı 100 mesajımın olmaması mıydı?
Böyle bir kural mı vardı? Burası bir bilgi verme ve paylaşma sitesi değil mi? Doğru bir politika olduğunu düşünmüyorum. İyi sosyaller.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı