Garantisi uzun sıvı soğutma önerisi

basinch

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, kasamın 360Mm'ye kadar radyatör desteği var. Gönül rahatlığıyla güvenip sistemimde kullanabileceğim, uzun ömürlü ve garantisi uzun bir AiO arıyorum. Ne önerirsiniz? Ben şahsen,

modelleri arasında kaldım. Arctic LF 2 360 yaklaşık 700-800tl kadar daha pahalı, daha kaliteli olduğunu biliyorum ama aradaki farka değer mi?

Merhaba, kasamın 360Mm'ye kadar radyatör desteği var. Gönül rahatlığıyla güvenip sistemimde kullanabileceğim, uzun ömürlü ve garantisi uzun bir AiO arıyorum. Ne önerirsiniz? Ben şahsen,

modelleri arasında kaldım. Arctic LF 2 360 yaklaşık 700-800tl kadar daha pahalı, daha kaliteli olduğunu biliyorum ama aradaki farka değer mi?
Islemciniz nedir? Bütçeniz nedir?

Kalitesiz ürünleri önermeyi bırakın.

Kalitesiz ürünleri önermeyi bırakın.

Hocam ben de zaten bu model ile H150 arasında kalmıştım büyük oranda, sence yukarıda attığım H150 modeli ile aradaki farka değer mi? %25 kadar fiyat farkı var neredeyse.

Arctic Liquid Freezer III serisi çıktı onada bakabilirsiniz.
3 serisinde 280mm'lik model sadece bütçe sınırlarımın içinde. 360 yerine 280lik takmak konusunda, kasanın üst kısmına 280liği takarsam radyatörün ucunda bir boşluk kalacak olması açısından emin olamıyorum.

Geri
Yukarı