Garantiye yolladığım cihazı değiştirmek yerine iade yapmışlar

Eğer muadil ürün yok iade yapacağız derlerse thh'ye başvurucam ama sanırım elimde yazılı olarak iade teklifi için kağıt olması lazım.

Çünkü ben iade istemediğim sürece muadil ile değişim yapmak zorundalar. 5 yıl garanti veriyorsan arkasında duracaksın.
Kesinlikle hocam. Olur da süreç THH ye giderse diye mail olarak iade istemediğinizi muadil istediğinizi yazın. Maksat elinizde belge olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle hocam. Olur da süreç THH ye giderse diye mail olarak iade istemediğinizi muadil istediğinizi yazın. Maksat elinizde belge olsun.
Bugün öğlen destek bilişimden mesaj geldi cihazınız kargoya verilmiştir diye. Bakalım ne göndermişler gelince göreceğiz.

Ya bir de madem değişimi yapabiliyorsun niye iade formu verip beni Vatan'a yolluyorsun ki? Yap değişimi yolla elinde varsa. Dediler biz Vatan'a paslayalım onlar baksın onların da elinde olmayınca onlar da yine servise ulaşınca mecbur gönderdiler. Demek ki varmış ellerinde. İade onayı verdikleri gün kargoya verseler cihaz elimdeydi şimdi. Pazartesi tahmini teslim diyor kargo. Yapacak bir şey yok bekleyeceğiz ne gönderdiklerini de merak ediyorum. Umarım NV2 gibi bir şey yollamamışlardır da. Artık gelirse de uğraşmayacağım 870 Evo'yu ana disk yapıcam bu takılsın yanında.

Yeni konular

Geri
Yukarı