Garen vs Darius

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 5B
Allah ikisinin de belasını versin. SUP mainim(zaten TR de başlı başına bir hata). Adamlarla başa çıkılmıyor. Cc atıyorum çıkıyor vuruyorum işlemiyor tanklıyorum kesiyor. Nasıl çarlarsa artık.
Ama Darius alır. Hikayesel olarak Garen'i daha çok seviyorum ama.

Darius'un E'si önemli. Kavgayı Darius başlatırsa gaten alabilir. Darius'e atınca Garen'e atar, E'si zaten zırhını azaltıyor. Bu yüzden de e bitince Q'su normalden fazla vuracak. E bitince Q'yu atıp hızlıca çıkabilir. Tabi Darius W'sunu iyi kullanırsan kaçamaz. Yani Garen Q'ya bastıktan sonra kullanırsa. Ama pek dikkat etmiyorlar genelde. Özellikle de düşük eloda(çaktırmayın gümüşüm).

Darius üst koridorun krallarından birisidir. Garen falan hikaye yani. Ancak böyle Quinn veya Vayne gibi şampiyonlara karşı zayıf kalabilir.

Uzun çatışmalarda, Garen'in şansı yok. Garen'in onu E ile sürtüp Q ile çıkması lazım, canı azken tekrar girip ulti ile bitirmesi lazım.

E'yi yemezse daha iyi olur.

Ama Darius gibi, uzun savaş isteyen şampiyona karşı alacaksın Try'ı. Minyonları çekeceksin kule altına, farm almak istiyorsa savaş. Uzun uzun dövüşmek mı istiyor :D Try ölümsüz :D

LoL ezbere pick atılan bir oyun değil. Darius'dan korkmaya gerek yok. Sadece çarı bilip, ona göre oynamanız lazım.

Ya da minyonları bir şekilde kendi kulenize çekip, ormancı veya orta koridordan yardım alacaksın. Başka çaresi yok.
Evet, katılıyorum. Garen de Vayne gibi şampiyonlara çok kötü kalıyor.
Bu dediğin şey Bronz'da falan olur. Hız Kesen alana kadar, Vayne istediği gibi takılır. Hız keseni yediği anda hiç bir şey yapamaz.

Uzun çatışmalarda, Garen'in şansı yok. Garen'in onu E ile sürtüp Q ile çıkması lazım, canı azken tekrar girip ulti ile bitirmesi lazım.

E'yi yemezse daha iyi olur.

Ama Darius gibi, uzun savaş isteyen şampiyona karşı alacaksın Try'ı. Minyonları çekeceksin kule altına, farm almak istiyorsa savaş. Uzun uzun dövüşmek mı istiyor :D Try ölümsüz :D

LoL ezbere pick atılan bir oyun değil. Darius'dan korkmaya gerek yok. Sadece çarı bilip, ona göre oynamanız lazım.

Ya da minyonları bir şekilde kendi kulenize çekip, ormancı veya orta koridordan yardım alacaksın. Başka çaresi yok.

Bu dediğin şey Bronz'da falan olur. Hız Kesen alana kadar, Vayne istediği gibi takılır. Hız keseni yediği anda hiç bir şey yapamaz.
Gümüş 1 😁.

Kesinlikle Darius olduğunu düşünüyorum. Kanaması, kendine çekme skili ve ultisi Garen karşısında biraz öne çıkarıyor. Özellikle kanaması. Ben çoğunlukla Garen oynarken karşıma gelen Darius'a göre güçsüz kalıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
Lane'de kim iyi oynarsa o alır.

İahsen ben Garen ile çoook fazla Darius ezdim. Ancak karşınızda Darius varsa Mordekaiser ya da Sett alın.

Geri
Yukarı