Garen'e Karsi Ne Almaliyim?

1599671050884.png

Bence Vlad mantıklı buradan, 1v1'de alamayacağı az hero var zaten.

Dostum Silver 2 liginde iyi oynarsan kayle ile bile Garen'i alabilirsin. Mekaniklerini geliştir elinden geldiğince ha illa sorunun cevabını istiyorsan gnar panth yorick vayne renekton jayce vlad swain quin çoğu şampiyon Garen'e karşı avantajlıdır Hem ayrıca niye özellikle Garen ki onu anlamadım :D

Dostum Silver 2 liginde iyi oynarsan kayle ile bile Garen'i alabilirsin. Mekaniklerini geliştir elinden geldiğince ha illa sorunun cevabını istiyorsan gnar panth yorick vayne renekton jayce vlad swain quin çoğu şampiyon Garen'e karşı avantajlıdır Hem ayrıca niye özellikle Garen ki onu anlamadım :D

Garen haric cogu eslesmeyi kazaniyorum fakat karsimda Garen olunca 6 dan sonra ne yaparsam yapayim yine de laneyi kaybediyorum.

Garen haric cogu eslesmeyi kazaniyorum fakat karsimda Garen olunca 6 dan sonra ne yaparsam yapayim yine de laneyi kaybediyorum.
Sonuçta şampiyonun yapacağı şey belli q basıp üzerine koşuyor e ile yanında geziniyor kite yapabilen ve gareni uzaktan dürtebilen çoğu şampiyon ile sorunsuz oynarsınız. Eğer lig yükselmek istiyorsanız ve illa toplane oynayacağım diyorsanız vlad oynamaya başlayın bence inanılmaz güçlü bir 1v9 herosu ve toplanede her heroya karşı sorunsuz oynayabiliyor

Darius'u neden istemiyorsunuz ki? Hero lane aşamasında çok güçlü zaten. Late Game'de 5 stack yapınca tek atıyor. Bence top lane için en güçlü herolardan biri.

O zaman arkadaşların dediği gibi vlad oynayabilirsiniz. Base bile atmanıza gerek kalmıyor. Lane de canınızı dolduruyorsunuz. Sadece early de biraz güçsüz kalabilirsiniz.

Acikcasi kendimde suanlik Vlad oynayacak kapasite bulmuyorum, zaten oynayabilsem bu ligde olmazdim. Yine de tavsiyeleriniz icin tesekkur ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı