Çözüldü Garry s mod HL2.exe çalışmayı durdurdu hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

AhmetEreny

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam, gmod çevrimiçi oynamak istiyorum amma velakin HL2.exe çalışmayı durdurdu hatası alıyorum, nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hala sorunla karşılaşıyor musunuz? Aklıma başka çözüm yöntemi gelmiyor. Belki oyunun exe dosyasının uyumluluk ayarını değiştirmek sorunu çözer.
TF2, HL1-HL2, Counter Strike 1.6 gibi oyunlara sahipseniz önce onların dosya bütünlüğünü, sonrasında da Garry's Mod'un kendisinin dosya bütünlüğünü doğrulayıp öyle deneyin.

TF2, HL1-HL2, Counter-Strike 1.6 gibi oyunlara sahipseniz önce onların dosya bütünlüğünü, sonrasında da Garry's Mod'un kendisinin dosya bütünlüğünü doğrulayıp öyle deneyin.

Gerekliyse TF2'yi indirebilirim CS 1.6 ücretsizse indirebilirim(Steam'den bakmıştım bir ara indirmek için) ama HL1 ve HL2'yi indiremem alma şansım yok.

Hayır, indirmenize gerek yok. O oyunlar yüklüyse sorunun düşük te olsa onlardan kaynaklanma ihtimali vardı onu söyledim. Dosyalarının bütünlüğünü doğruladıysanız yeterli olmalı.

Hala sorunla karşılaşıyor musunuz? Aklıma başka çözüm yöntemi gelmiyor. Belki oyunun exe dosyasının uyumluluk ayarını değiştirmek sorunu çözer.

Çözüm
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı