Garry's Mod 78 TL oldu

benim bir suçum yok aslında hata sende demen bile saçma, oyun 2006 yapımı ve bir kaç ay içerisinde tamı tamına 60 lira zamlandı, indirimde almak varken neden tam fiyatından alsaydım ki bir sebebim yoktu
Zamlanması hakkında söylemedim, 18 lirayken 4-5 liraya düşmesini beklemen için dedim. 10 tl günümüzde hiçbir şey. Hani zamlanmasa olduğu gibi kalsa fiyat, beklemen yine saçma derim. Tabi bütçen nedir bilemiyorum genel konuşuyorum.

Zamlanması hakkında söylemedim, 18 lirayken 4-5 liraya düşmesini beklemen için dedim. 10 tl günümüzde hiçbir şey. Hani zamlanmasa olduğu gibi kalsa fiyat, beklemen yine saçma derim. Tabi bütçen nedir bilemiyorum genel konuşuyorum.
18 lirayken bilgisayarım yoktu ben de o yüzden hiç almadım sonuçta öyle kalcağını düşündüm, pc aldığımda biraz bekledim ve 42 lira oldu sonrası ortada

Garry's Mod, Steam'de an itibari ile 78 lira olmuş, 18 lirayken 3-4 lira olmasını bekledim 42 oldu, 42 lirayken 20 30 lira olmasını bekledim demin kontrol amaçlı bakayım dedim ve 78 lira olduğunu gördüm. Oyun 2006 yapımı bir oyun ve benimle yaşıt ama her geçen gün zamlanıyor. Acınası.

42 TL oldu diye alamamıştım şimdi hiç alamayacağım sanırım.

Oyun güzel ama bu fiyata değmez.
Oyunun atölyesi çok geniş hocam. Oyunun bir sonu yok, sıkıldıkça mod kurup çeşitlilik katabiliyorsunuz. Aslında bu fiyata değen nadir eski oyunlardan. Fakat fiyatına değse de pahalı olduğu da gerçek tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı