Garry's Mod Açılmama Sorunu

M4VER1CK

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar, uzun bir süre önce Steam'den Garry's mod satın almıştım fakat şimdi oyuna girmeye çalıştığımda ''Garry's mod başlatılıyor'' yazısı ekrana gelip kapanıyor ve oyun asla açılmıyor. Bunun sebebi ve çözümü nedir?

Ç
Merhabalar, uzun bir süre önce Steam'den Garry's mod satın almıştım fakat şimdi oyuna girmeye çalıştığımda ''Garry's mod başlatılıyor'' yazısı ekrana gelip kapanıyor ve oyun asla açılmıyor. Bunun sebebi ve çözümü nedir?
Çok fazla eklenti yüklediğiniz için olabilir. Garry’s mod oyunun dosyalarına girin eklentiler gibi bir dosya olabilir onlarda bazılarını silin ve atölyeden abonelikten çıkın. Olmazsa veya yüklemediyseniz bilgisayarınız kaldırmıyor olabilir ama sanmam, patatesi bağlasan çalışır :D.

Ç

Çok fazla eklenti yüklediğiniz için olabilir. Garry’s mod oyunun dosyalarına girin eklentiler gibi bir dosya olabilir onlarda bazılarını silin ve atölyeden abonelikten çıkın. Olmazsa veya yüklemediyseniz bilgisayarınız kaldırmıyor olabilir ama sanmam, patatesi bağlasan çalışır :D.
Addons'u çıkartayım bakayım, eğer bu da olmazsa çok pis ağzımı bozacağım uğraşıyorum bayadır..
Ve olmadı...
Yardım edin oyun çalışmıyor
1- Oyun dosyalarını doğrula.
2- Steam'i görev yöneticisinden ayrıntılar bölmesinden kapat geri aç.
1-Oyunun dosyaları doğrulanmıyor o seçeneğe tıklanmıyor
2-Denedim olmadı
Yardım eden yok kardeşim. Neyse oyunu sildim yardım falan da istemiyorum kimse benim durumuma düşmesin arkadaş.
Konu kilit...

Son düzenleme:
aynı sorunu yaşıyorum 75 saat oynadım bir aydır oynamıyordum şimdi girmeye çalıştım yeni map açarken kapanıyor oyun düzeltebildiniz mi ?

Arkadaşlar bana yardım edebilir misiniz Garry's Mod'u açıyormoyun çalışıyor fakat ekran simsiyah ne olur yardım edin kapatıyorum yeniden açıyorum PC çöküyo dosayaları doğruluyorum herşey normal addons da yok off😔

Yeni konular

Geri
Yukarı