Garry's Mod doğrulanıyorda takıldı

kurabiyeed

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Oyunu indikten sonra doğrulanıyor yazısında kalıyor. Steam'den çıkış yaptım PC'yi yeniden başlattım olmadı. en son çare silmek dedim fakat o da yaramadı. klasörden gireyim dedim o da olmadı. alakasız şekilde dosya bütünlüğünü doğrulayayım dedim o da olmadı.
Dipnot: PC ilk defa format şeklinde Windows 11 indirdim ondan kaynaklı olabilir mi sizce?
Dipnot 2: Gmoddan önce AC2 Fall Guys indirdim ve açıldı hepsi hatta Fall Guys'ı oynadım.

1656940320128.png

1656940339757.png

Oyunu indikten sonra doğrulanıyor yazısında kalıyor. Steam'den çıkış yaptım PC'yi yeniden başlattım olmadı. En son çare silmek dedim fakat o da yaramadı. Klasörden gireyim dedim o da olmadı. Alakasız şekilde dosya bütünlüğünü doğrulayayım dedim o da olmadı.
Dipnot: PC ilk defa format şeklinde Windows 11 indirdim ondan kaynaklı olabilir mi sizce?
Dipnot 2: Gmoddan önce AC2 Fall Guys indirdim ve açıldı hepsi hatta Fall Guys'ı oynadım.

Eki Görüntüle 1440720

Eki Görüntüle 1440721

Bence Windows 10'a geç Windows 11'in biraz daha zamana ihtiyacı var.

Yapman gereken Garry's Mod'un dosya konumuna girmek ve oyunu oradan başlatmak.
Fakat başlatırken hep oradan başlatman gerek zamanla düzeliyor

Windows ile ne alakası var?

Oyunu indikten sonra doğrulanıyor yazısında kalıyor. Steam'den çıkış yaptım PC'yi yeniden başlattım olmadı. En son çare silmek dedim fakat o da yaramadı. Klasörden gireyim dedim o da olmadı. Alakasız şekilde dosya bütünlüğünü doğrulayayım dedim o da olmadı.

Eki Görüntüle 1440720

Eki Görüntüle 1440721

2. fotoğrafta Steam logosu dönüyor onun yanındaki aşağı işaret var ona tıkla iptal gibi seçenek olması gerekiyor du bende de olmuştu böyle bir hata.

Windows ile ne alakası var?

2. fotoğrafta Steam logosu dönüyor onun yanındaki aşağı işaret var ona tıkla iptal gibi seçenek olması gerekiyor du bende de olmuştu böyle bir hata.

Sorun kesin Windows kaynaklı demedim sadece insanlardan da duyduğuma göre Windows 11 oyun için biraz sorunluymuş FPS daha düşükmüş bazı oyunlar açılmıyormuş vs zaten daha yeni çıktı illaki hatalar olacak ilerleyen zamanlarda tüm sorunlar düzeltilince kullanmak daha mantıklı.

Sorun kesin Windows kaynaklı demedim sadece insanlardan da duyduğuma göre Windows 11 oyun için biraz sorunluymuş FPS daha düşükmüş bazı oyunlar açılmıyormuş vs zaten daha yeni çıktı illaki hatalar olacak ilerleyen zamanlarda tüm sorunlar düzeltilince kullanmak daha mantıklı.

Hocam konu sahibinin sorunuyla alakası yok ki Windows'un ben bunu diyorum.

Hocam konu sahibinin sorunuyla alakası yok ki Windows'un ben bunu diyorum.

Bu arada çözdüm yerel dosyalardan 1 kere girdikten sonra doğrulama tiki gitti.

Yapman gereken Garry's Mod'un dosya konumuna girmek ve oyunu oradan başlatmak.
Fakat başlatırken hep oradan başlatman gerek zamanla düzeliyor.

Gerçektende zamanla düzeliyor 1 saat açık kaldı.

Windows 11'den memmunum ama evet Windows 11 de sıkıntı çekeni çok gördüm bence de biraz zamana ihtiyacı var.
Dipnot: Bu arada bugün Windows 10'lu arkadaşım indirdi gmod u o da aynı sıkıntıyı yaşadı.

Geri
Yukarı