Çözüldü Garry's Mod "eksik dosya ayrıcalıkları" ve "ınsufficient privilege" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MasterBey

Decapat
Selam. Bugün arkadaşımla GMOD'ta atölyeden mapler ve modeller indirdik ama dosyalar hep hata veriyordu. Aşağıda hatayı SS olarak atacağım. Yardım ederseniz sevinirin.

resim_2023-06-19_122858752.png

Ekran görüntüsü 2023-06-19 122443.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam > ayarlar > depolama > "GMOD'un yüklü olduğu diski seç." > "disk doluluk barının sağındaki yan yana 3 noktayı seç." > klasörü onar ile diski onarıp tekrar dener misin?

Dediğiniz gibi yaptığımda da düzelmedi ama en son steamapps/workshop klasorunde appworkshop 4000 dosyasını sildiğimde sorun düzeldi ama şimdi de "failed to extarct file" sorunu alıyorum. Bunun için bir çözümünüz var mı?
Bazı atölye öğelerinin çalışması için gerekli eşyalarını indirmeniz, yani abone olmanız gerekiyor. (Aşağıdaki görselde olduğu gibi.) Muhtemelen öğeleri indirirken gerekli eşyalarını göz ardı ettiğiniz için hata veriyor. Hangisinin gerekli eşyaya ihtiyacı olduğunu ancak onun atölye sayfasına gidip öğrenebilirsin.

gmod.png

Bazı atölye öğelerinin çalışması için gerekli eşyalarını indirmeniz, yani abone olmanız gerekiyor. (aşağıdaki görselde olduğu gibi.) Muhtemelen öğeleri indirirken gerekli eşyalarını göz ardı ettiğiniz için hata veriyor. Hangisinin gerekli eşyaya ihtiyacı olduğunu ancak onun atölye sayfasına gidip öğrenebilirsin.

Eki Görüntüle 1827152

Dediğiniz gibi yapmama rağmen hiçbir türlü olmuyor ve hata veriyor.

Steam > ayarlar > depolama > "GMOD'un yüklü olduğu diski seç." > "disk doluluk barının sağındaki yan yana 3 noktayı seç." > klasörü onar ile diski onarıp tekrar dener misin?

Dediğiniz gibi yaptığımda da düzelmedi ama en son steamapps/workshop klasorunde appworkshop 4000 dosyasını sildiğimde sorun düzeldi ama şimdi de "failed to extarct file" sorunu alıyorum. Bunun için bir çözümünüz var mı?

Çözüm
Bu sorunu bilmiyorum ama işine yarabileceğini düşündüğüm bir video bıraktım. Alternatif olarak dosya bütünlüğünü doğrulatmak işe yarayabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunu bilmiyor ama işine yarabileceğini düşündüğüm bir video bıraktım. Alternatif olarak dosya bütünlüğünü doğrulatmak işe yarayabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya bütünlüğünü doğrulayınca büyük bir kısmını hallettim gerisi zaten gereksizdi. Sağ olun yardımınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı