Garry's Mod Hogwarts RP yetkili soruları

Bence böyle mülakat soruları öğrenerek yapamazsınız rp videoları izleyin ve yetkililere rica edin öğrenmeye aç olduğunuzu kanıtlayın ama yine de siz bilirsiniz.

Çok fazla yetkili oldum yeri geldiğinde Rol yönetmeni, Rol denetmeni oldum. Rehber ve moderatör oldum. Üst düzey moderatör de dahil. Soruları sıfır yanlış ile her zaman geçiyorum. Çok seriyim.
455 saat Garry's Mod saatim var ( bir yıldır oynamıyorum, oyuna 2 sene önce başladım. Neredeyse hepsi RP ) Sıkıntın neyse şöyle diyeyim. Seriyi çok izle kuralları çok seri çalış. Unutma asla. Sıklıkla kontrol et. Kopya işlerine girişme.

Çok fazla yetkili oldum yeri geldiğinde rol yönetmeni, rol denetmeni oldum. Rehber ve moderatör oldum. Üst düzey moderatör de dahil. Soruları sıfır yanlış ile her zaman geçiyorum. Çok seriyim.
455 saat Garry's Mod saatim var ( bir yıldır oynamıyorum, oyuna 2 sene önce başladım. Neredeyse hepsi rp ) sıkıntın neyse şöyle diyeyim. Seriyi çok izle kuralları çok seri çalış. Unutma asla. Sıklıkla kontrol et. Kopya işlerine girişme.

Sıkı çalışmasına gerek rp camiasında 3 yıldır varım binlerce saatim var öğrenebileceğini göstersin yeter gerçek bir rp sunucusu asla ezbere bakmaz toplumun huzurunu bozan bir insansa ne işe yarar ezberinden.

Çok fazla yetkili oldum yeri geldiğinde Rol yönetmeni, Rol denetmeni oldum. Rehber ve moderatör oldum. Üst düzey moderatör de dahil. Soruları sıfır yanlış ile her zaman geçiyorum. Çok seriyim.
455 saat Garry's Mod saatim var ( bir yıldır oynamıyorum, oyuna 2 sene önce başladım. Neredeyse hepsi RP ) Sıkıntın neyse şöyle diyeyim. Seriyi çok izle kuralları çok seri çalış. Unutma asla. Sıklıkla kontrol et. Kopya işlerine girişme.
knk kopya işi değilde neye çalışacağımı bulamadım soruları at ben cevabını kendim bulurum lutfen

knk kopya işi değilde neye çalışacağımı bulamadım soruları at ben cevabını kendim bulurum lutfen
-RP kural ve terimleri
-Film hakkında epey bilgi ( Harry nin mektubunun yazı rengi diye bir soru var iyi çalış : D )
-Başvurduğun karakterin asasının özellikleri, Doğum tarihi, Kan durumları safkan vs, Haneleri
-Sahneleri ve kronolojik sıraları ezbere bilmek.

knk rolum zaten var cedric digory
rp kurallarını full ezbereyim
karakter hikayesi falan full biliyom ama yetkili soruları bilmiyorum onda yardımcı olabilirsen mutlu olurum

knk rolum zaten var cedric digory
rp kurallarını full ezbereyim
karakter hikayesi falan full biliyom ama yetkili soruları bilmiyorum onda yardımcı olabilirsen mutlu olurum
Komutları ve rp terimleri sorulacak.
GMOD Rp yetkili komut listesi yazıp araştır, öğren.
sana hikaye anlatacaklar. Bir olay olacak ve nasıl çözerdin diye soracaklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı