Garry's Mod Oynayanlara Kötü Haber

dako121

Centipat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar bugün de tekrar internetin çirkinliğini gördük, Gmod Oyunundaki addonlara bazı addon yapımcıları virüs eklemişler, sizi uyarmak istedim. Addonlar:
Goatse(nsfw gore resmi) image:
Ambient occlusion
Trollface PM
Glue Library
Action Extension
View Extension
Mining adware(Anladığım kadarıyla mining reklamları çıkarıyor PC'nizde);
Tall Construct (ayrıca spyware)
Lightning Magic
Mining virus(PC'nizde direk mining yapıyor):
Food sweps
Evet arkadaşlar şu anlık bu kadar, bu virüs olayı geçmişte de olmuştu, gmod oynayanlar varsa haberleri takip etsinler yoksa sizin de virüs yeme ihtimaliniz var. Eğer bu addonlara sahipseniz hemen addonları silin ve bilgisayarınızı Anti-Virüs programı ile tarayın. Eğer bu addonları indirmediyseniz, Steam addonları workshoptan kaldırdı, o yüzden yanlışlık indirme gibi bir durumdan endişe etmeyin.
Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar bugün de tekrar internetin çirkinliğini gördük, gmod oyunundaki addonlara bazı addon yapımcıları virüs eklemişler, sizi uyarmak istedim. Addonlar:
Goatse(nsfw gore resmi) image:
Ambient occlusion.
Trollface pm.
Glue library.
Action extension.
View extension.
Mining adware(anladığım kadarıyla mining reklamları çıkarıyor PC'nizde);
Tall construct (ayrıca spyware)
Lightning magic.
Mining virus(PC'nizde direk mining yapıyor):
Food sweps.
Evet arkadaşlar şu anlık bu kadar, bu virüs olayı geçmişte de olmuştu, gmod oynayanlar varsa haberleri takip etsinler yoksa sizin de virüs yeme ihtimaliniz var. eğer bu addonlara sahipseniz hemen addonları silin ve bilgisayarınızı Anti-Virüs programı ile tarayın. eğer bu addonları indirmediyseniz, Steam addonları workshoptan kaldırdı, o yüzden yanlışlık indirme gibi bir durumdan endişe etmeyin.
Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kural 1 : Kimseye güvenme.

Arkadaşlar adamın söylediği gibi doaylara girip addonların olduğu dosyayı tam tarama yaptım virüs çıkmadı sizde öyle yapın tavsiyem.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı