Garry's Mod oyununda Hogwarts RP sunucularına nasıl giriliyor

TheKingTR

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu serverlere nasıl giriş yapılıyor, hani Online kısmında araştırdım böyle bir server çıkmıyor. Özel bir şeyler mi yapmak lazım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sunucu listesinden darkrp kategorisinde bolca Harry Potter RP sunucusu bulunmakta. Girdiğiniz zaman yetkililer hemen yanınıza gelip kurmanız gereken dosyalarda yardımcı olacaktır.

Arkadaşlar bu serverlere nasıl giriş yapılıyor, hani Online kısmında araştırdım böyle bir server çıkmıyor. Özel bir şeyler mi yapmak lazım?

Dostum DarkRP diye bir kısım var oradada Hogwarts sunucusu var :)
Ayrıca sunucunun atölyedeki koleksiyonlarını indirmen lazım oda Hogwarts sunucusunun Dc'sinde vardır ve Counter-Strike Source gerekiyor eğer Counter-Strike Source'un Yoksa internette Counter-Strike Source contentleri var onları indirebilirsin :)

Dostum darkrp diye bir kısım var orada da Hogwarts sunucusu var :)
Ayrıca sunucunun atölyedeki koleksiyonlarını indirmen lazım oda Hogwarts sunucusunun DC'sinde vardır ve Counter-Strike Source gerekiyor eğer Counter-Strike Source'un yoksa internette Counter-Strike Source contentleri var onları indirebilirsin :)

O bölüme bakıyorum da çıkmıyor dediklerini yapınca mı çıkacak? Boş vakitte bir deneyim.

Sunucu listesinden darkrp kategorisinde bolca Harry Potter RP sunucusu bulunmakta. Girdiğiniz zaman yetkililer hemen yanınıza gelip kurmanız gereken dosyalarda yardımcı olacaktır.
Bende gözükmüyor ama

Geri
Yukarı