Garry's Mod vs GTA 4

489483

Hectopat
Soruda sorduğum gibi GTA 4 mü Garry's Mod'u mu alayım?
ya da Far Cry 2 onu unutmuşum kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Çok farklı oyunlar. Hikaye tarzı seviyorsanız GTA IV almanız daha mantıklı olacaktır. GTA IV aldığınızda ana hikayenin yanında iki hikaye DLC'si daha veriyor. Ayrıca Garry's Mod için 42 TL verilmez, indirim bekleyin derim.

Bunu pek söylemem ama Garry's Mod ciddi anlamda arkadaşlarınla birlikte oynarsan zevk alırsın. Oyun için de yeni bir oyun yapıyorsun.

GTA'yı zaten biliyorsunuz.

Yıllardır Garrys Mod oynamaktayım, açıkcası roleplay ve sosyalleşme kapsamında bulunan en iyi oyunlardan. ama gerçekten indirimleri beklemeniz de fayda var, çünkü 18 TL gibi fiyata kadar düşebiliyor, iyi forumlar.

Oyunun eski fiyatı 18 TL, indirimli hali 4 TL idi. Kurlar güncellendikten sonra yani bir sene önce normal fiyatı 42 TL oldu. İndirimli fiyatı da hep 24 TL olarak gördüm. 20'nin altına biraz zor düşer gibi.

Oyunun eski fiyatı 18 TL, indirimli hali 4 TL idi. Kurlar güncellendikten sonra yani bir sene önce normal fiyatı 42 TL oldu. İndirimli fiyatı da hep 24 TL olarak gördüm. 20'nin altına biraz zor düşer gibi.
Dediğiniz gibidir büyük ihtimal, çünkü fiyatları uzun zamandır takip edemiyorum 😅

Geri
Yukarı