Garry's Mod yaz indirimine girer mi?

arless

Decapat
Daha fazla  
Bu yaz Garry's Mod DLC'ler dahil indirime girer mi? Girerse tahminen toplam ne kadar olur?

Ayrıca geçen yaz indirime girmiş miydi?

Son düzenleyen: Moderatör:
18TL olan oyun 42 TL olmuş, saçmalık. Bu oyuna bu fiyat zaten verilmez. Muhtemelen indirime girer girersede eski fiyatı olan 15TL-18TL arası olur.

Kanka oyun mükemmel bir oyun arkadaşlarınla oynayınca dünyanın en harika oyunu diyebilirim sana. Bu oyuna bu fiyat verilmez demen saçma oyunda gerçek anlamda yok yok. Ama az çok da haklısın geliştiricilerin değil de topluluğun yaptığı oyundan satıcı bu kadar kazanmamalı.

Kanka oyun mükemmel bir oyun arkadaşlarınla oynayınca dünyanın en harika oyunu diyebilirim sana. Bu oyuna bu fiyat verilmez demen saçma oyunda gerçek anlamda yok yok. Ama az çok da haklısın geliştiricilerin değil de topluluğun yaptığı oyundan satıcı bu kadar kazanmamalı.
Hocam, ben oyun alınmaz demedim. Ben 42 TL'ye alınmaz dedim. Bende de var oyun 9tlye almıştım zamanında arkadaşlarla keyifli oluyor gerçekten ama o fiyat çok.

18TL olan oyun 42 TL olmuş, saçmalık. Bu oyuna bu fiyat zaten verilmez. Muhtemelen indirime girer girersede eski fiyatı olan 15TL-18TL arası olur.
18 TL olduğu zamanı hatırlıyorum ama pahalı diye almamıştım. Geçen baktım 42 TL olmuş keşke alsaymışım. Yaz indirimlerini bekleyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı