Çözüldü Garry's Mod'a mod yüklenince kaplamalar mor-siyah oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nvdia HD6850

Decapat
Daha fazla  
Garry's Mod'da mod yüklediğimde mod harita ekrandaki gibi mor-siyah kaplama oluyor.

20220703212842_1.jpg

20220703212836_1.jpg

20220703212805_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bütün Source'ların content paketini indirmek gereksiz olur mu TF2 L4D2 falan.

Bazı dupeler (kayıtlar) gerek L4D2 gerek portal serisindeki eşyaları kullanıyor ama kullanan modlarin ve kayıtların sayısı çok az bundan dolayı cok gerekli olduğunu sanmıyorum
Bana göre önemli olanlar;
CS: Source
Half Life:episode1/episode2
Team Fortress 2
En çok bu 4 oyunun parçaları kullanılıyor. Gerek silah, gerek harita ve proplar.
Geri kalan oyunları da isterseniz ekleyebilirsiniz ama çok gerekli olduğunu ve olacağını sanmıyorum.
Bazı modlar gereken eklentiyi altta vermediyse büyük ihtimalle CS: Source veya Half-Life 2 Episode 1 veya 2'nin dosyalarını kullanıyordur.

Left4Dead'de oluyor bazen.

Bu sorun araç modları için falan da geçerli toptan çözümü var mı?

1-CS:S satın alıp indirin, sonra oyuna ekleyin ya da content pack'(içerik pakedi)ini ücretsiz indirin ve addons klasörüne atın.
2-indirdiğiniz büyük; harita, araç, vb modlar için yüksek ihtimalle ekstra bir kaynak paket lazım olur, yüksek alan kullanıyor diye indirmemezlik yapmayın yoksa gene no texture ile karşılaşma şansınız yüksek olur.
3-bunlara dikkat ederseniz ve Half-Life Episode bölümlerinin de content packlarini eklerseniz no texture ihtimali en aza iner.
Tabii 0 olmaz o biraz zor 😬

Tabii ki bazı bozuk modlar da olacaktır.

Bütün Source'ların content paketini indirmek gereksiz olur mu TF2 L4D2 falan.

Bazı dupeler (kayıtlar) gerek L4D2 gerek portal serisindeki eşyaları kullanıyor ama kullanan modlarin ve kayıtların sayısı çok az bundan dolayı cok gerekli olduğunu sanmıyorum
Bana göre önemli olanlar;
CS: Source
Half Life:episode1/episode2
Team Fortress 2
En çok bu 4 oyunun parçaları kullanılıyor. Gerek silah, gerek harita ve proplar.
Geri kalan oyunları da isterseniz ekleyebilirsiniz ama çok gerekli olduğunu ve olacağını sanmıyorum.

Çözüm

Geri
Yukarı