Garry's Mod'da tek başına neler yapılabilir?

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi ara tatile girdik bende zaman geçirmelik oyun arıyordum aklıma Garry's Mod geldi. Arkadaşım yok ve tek başına yapacak bir şey bulamıyorum oyunda. Eskiden Fırat sobutay nextbot indirip ondan kaçıyordum oda bir yere kadar sıkmaya başladı. Tek başına yapılabilecek tavsiyeler verir misiniz?

Bildiğiniz gibi ara tatile girdik bende zaman geçirmelik oyun arıyordum aklıma Garry's Mod geldi. Arkadaşım yok ve tek başına yapacak bir şey bulamıyorum oyunda. Eskiden Fırat sobutay nextbot indirip ondan kaçıyordum oda bir yere kadar sıkmaya başladı. Tek başına yapılabilecek tavsiyeler verir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu tarz modlar sarar diye düşünüyorum.

Garry's Mod'da yapılacak şeylerin gerçekten neredeyse bir sınırı yok. 600 saatim var oyunda ve ben vaktimi hep Online sunucularda geçirdim darkrp, Hogwarts ve murderer oyunlarını oynadım gerçekten çok keyif aldım size de tavsiyem bu olur. Ama Online oynamak istemiyorum tek başıma eğlenmek istiyorum diyorsanız Steam atölyesinde bulunan eklentilere göz atabilirsiniz orada birçok güzel eklenti var. Eklentisizde yapılacak çok şey var mesela bir örnek vereyim buzdolabı çıkartıp üst tarafına bir sandalye ve alt tarafına bir roket koyup sandalyeye oturup roketi ateşlerseniz gayet eğlenceli olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı