Gateron Optic Brown Mizar MZ60 vs Cherry Brown Durgod K310

Optik anahtarları mekanik anahtarlarla değiştiremezsiniz. Optik anahtarları başka markadan optik anahtarlarla bile değiştiremezsiniz. Mesela Gateron optik kahverengi ile yine Gateron optik sarıyı değiştirebilirsiniz tabii.
Hocam bem gateron mechanical brown aldım, bu klavyeye şunlar takılıyor mu?

Hocam bem gateron mechanical brown aldım, bu klavyeye şunlar takılıyor mu?
Evet, uyumlu. Klavye Hotswap değilse Lehim ile uğraşırsınız.

Aynısından kendi klavyeme de alıp modladım. Burada daha ucuz. 15 günde kapınıza gelir. Vergi kısmını ise AliExpress'e adres girerek öğrenebilirsiniz.

Aydınlatma olmayan klavye çekilmez. Mizar MZ60 alırsanız sonradan switch değişebilirsiniz en azından. Hot-swappable bir klavye. Ama aydınlatma döşemek çok daha zorlu, en azından düzgün bir şey yapmak isterseniz. Benim fikrim böyle.

Neden cekilmiyor tam olarak aydinlatma olmayan klavye?

Su an kullandigim 4 tane klavyenin hic birisinde aydinlatma kullanmiyorum. Kullandigim key caplerin hic birinde goremiyorum zaten isiklari. GMMK TKL, Redragon K530, BM65 ve ofiste kullandigim mx board 6.0 klavyeler. MA bluecat, GMK carbon ve gmk metropolis klonu PBT dye sub keycapler hepsi de.

Evet, uyumlu. Klavye Hotswap değilse Lehim ile uğraşırsınız.

Aynısından kendi klavyeme de alıp modladım. Burada daha ucuz. 15 günde kapınıza gelir. Vergi kısmını ise AliExpress'e adres girerek öğrenebilirsiniz.
Hocam birde lehimsiz cherry brown alsam uyum sağlar mı oda?

Geri
Yukarı