Gateron Yellow muadili önerisi

thekayalar

Zeptopat
Daha fazla  
Hocam siz önce alın beğenmezseniz değiştirirsiniz. Sizde ki orijinal olduğu için piyasası iyi olur. Ayrıca klavyeyi fiyat değiştirmeden alın. Normal piyasası 2K üstünde size ucuz gelmiş olabilir ama. Banggood'da 2700TL şu an.

Hocam, klavye bakınıyordum sabahtır, en son Akko bakıyordum Epomakerlar pahalı geldi. 4 küsurlerdeydi. En son Akko 3068B ile 5087B Plus 9009 Retro arasında gidip geliyordum. Akko'da aşırı hoşuma giden bir tarz bulamamıştım. Bir retro olan cezbetti. Konularda Blitzwolf BW-KB3'e denk geldim. Biraz senin övmene biraz da insanların fiyat düşmesindeki hypeına kapılıp AliExpress'ten söyledim. Kupon falan yoktu bakındım ama bulamadım 1870'ten almış oldum.

Içime sinmeyen tek şey white box switchler oldu, galiba güzel kaliteli bir switch ama ben Gateron Yellow tadında tok tatlı bir ses istiyordum. Artık gelince bir bakacağım, eğer switch değiştirecek olursam bir çakma ama güzel dediğin Holy Panda önermişsin ama pinkti sanırım. Var mı Gateron Yellow'a muadil veya tok tatlı sesi olan ucuz bir şeyler? En kötü biraz param olunca Akko Cream Yellow alabilirim o da Amazon'da 90'lısı 600-700 lira gibi bir şey yapıyor. Çok şey sormuş gibi olacağım ama keycapsler hoş bayağı ama değiştirecek olursam arama kriteri oluyor mu uyabilmesi için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, klavye bakınıyordum sabahtır, en son Akko bakıyordum Epomakerlar pahalı geldi. 4 küsurlerdeydi. En son Akko 3068B ile 5087B Plus 9009 Retro arasında gidip geliyordum. Akko'da aşırı hoşuma giden bir tarz bulamamıştım. Bir retro olan cezbetti. Konularda Blitzwolf BW-KB3'e denk geldim. Biraz senin övmene biraz da insanların fiyat düşmesindeki hypeına kapılıp AliExpress'ten söyledim. Kupon falan yoktu bakındım ama bulamadım 1870'ten almış oldum.

Içime sinmeyen tek şey white box switchler oldu, galiba güzel kaliteli bir switch ama ben Gateron Yellow tadında tok tatlı bir ses istiyordum. Artık gelince bir bakacağım, eğer switch değiştirecek olursam bir çakma ama güzel dediğin Holy Panda önermişsin ama pinkti sanırım. Var mı Gateron Yellow'a muadil veya tok tatlı sesi olan ucuz bir şeyler? En kötü biraz param olunca Akko Cream Yellow alabilirim o da Amazon'da 90'lısı 600-700 lira gibi bir şey yapıyor. Çok şey sormuş gibi olacağım ama keycapsler hoş bayağı ama değiştirecek olursam arama kriteri oluyor mu uyabilmesi için?
Merhaba. iyi ki Akko'nun 30 serisini almadın. Sorunlu. 50 serisine bir şey diyemem iyidir. Bende Akko 5075S'i düşünüyordum ama büyük enter hoşuma gitmiyor. BlitzWolf zaten custom için çok daha iyi.

Hayırlı olsun şimdiden.

Evet switch kaliteli ancak ses olarak sen beğenmeyebilirsin. Bence şöyle yap paran varsa switch'de al klavye geldikten sonra. Ardından kendi elinde ki switchleri satılığa çıkar. Akko switch alabilirsin veya Gateron Yellow switch alabilirsin yine. Senin keyfine kalmış.

Bu siteden switch alabilirsin gateron yellow. Mekanik klavye kitleri ve aksesuarları ile çalışma/oyun masası etrafında kullanılabilecek çeşitli ürünlerin satıldığı site.

Keycaps olarak sınır yok. İstediğin keycaps'i takabilirsin. Sadece şöyle bir şey var. Keycaps profilleri var. Her keycaps uyumlu olur ama sen bir profili beğenirsin diğerini beğenmezsin. Alırken bak sadece. Mesela BlitzWolf'da MDA geliyor.

1689291668109.png

Merhaba. İyi ki Akko'nun 30 serisini almadın. Sorunlu. 50 serisine bir şey diyemem iyidir. Bende Akko 5075S'i düşünüyordum ama büyük enter hoşuma gitmiyor. Blitzwolf zaten Custom için çok daha iyi.

Hayırlı olsun şimdiden.

Evet Switch kaliteli ancak ses olarak sen beğenmeyebilirsin. Bence şöyle yap paran varsa Switch'de al klavye geldikten sonra. Ardından kendi elinde ki Switch'leri satılığa çıkar. Akko Switch alabilirsin veya Gateron yellow Switch alabilirsin yine. Senin keyfine kalmış.

Bu siteden Switch alabilirsin Gateron yellow. Mekanik klavye kitleri ve aksesuarları ile çalışma/oyun masası etrafında kullanılabilecek çeşitli ürünlerin satıldığı site.

Keycaps olarak sınır yok. İstediğin Keycaps'i takabilirsin. Sadece şöyle bir şey var. Keycaps profilleri var. Her keycaps uyumlu olur ama sen bir profili beğenirsin diğerini beğenmezsin. Alırken bak sadece. Mesela Blitzwolf'da mda geliyor.

Eki Görüntüle 1861144

Çok teşekkür ederim cevaplar için, ayrıca Akko 5075S'i de sen yazınca gördüm çok güzelmiş neyse teknik anlamda muhtemelen Blitzwolf daha çok memnun edecek gibi Akko'da galiba kablosuz bağlantısı iyi değilmiş 1-2 yorum görmüştüm. Akko 5075s görsel anlamda tam istediğim gibiymiş ama bayıldım :D söylemeseydin keşke ahahaha neyse fiyat olarak 3000'e geliyor.

Acaba white box Switch'leri kullanmasam hiç ne Kadar'a alıcısı olur acaba, white kötü de gelmiyor sesi şu videoda. Yani o nefret ettiğim mavi Switch sesi yok Click var ama tok belki çekebilir gerçekte duymak lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama Gateron Yellow'u çok beğenmiştim.

Çok teşekkür ederim cevaplar için, ayrıca Akko 5075S'i de sen yazınca gördüm çok güzelmiş neyse teknik anlamda muhtemelen Blitzwolf daha çok memnun edecek gibi Akko'da galiba kablosuz bağlantısı iyi değilmiş 1-2 yorum görmüştüm. Akko 5075s görsel anlamda tam istediğim gibiymiş ama bayıldım :D söylemeseydin keşke ahahaha neyse fiyat olarak 3000'e geliyor.

Acaba white box Switch'leri kullanmasam hiç ne Kadar'a alıcısı olur acaba, white kötü de gelmiyor sesi şu videoda. Yani o nefret ettiğim mavi Switch sesi yok Click var ama tok belki çekebilir gerçekte duymak lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ama Gateron Yellow'u çok beğenmiştim.
Aynen 2.4GHz problemli.

White Box cidden hoş bir switch. Blue kötü bayağı. Bence beğenirsin. Beğenmezsen bile 400-500 arasına çok rahat gider.

Yeni konular

Geri
Yukarı