Gazi-hacettepe-İstanbul üniversitesi besyo

MTBlu

Hectopat
Bu üçünü de kazandım özel yetenek sınavı ile. Gazi'de antrenörlük eğitimini, Hacettepe'de beden eğitimi ve spor öğretmenliğini, İstanbul üniversitesi' nde spor yöneticiliğini kazandım ve aralarından gazi antrenörlük seçtim sebebi de şu:
Şehir merkezinde olması.
İlk kurulan besyo olması.
Okulun kaliteli olması.
Ayriyeten belirteyim öğretmenlik düşünmüyorum yani ilk planda düşünmüyorum o yüzden öğretmenlik takıntım yok. Özel sektör de çalışmayı planlıyorum olmaz ise tutunamazsam formasyon diye bir imkan var zaten sizce iyi mi yaptım kötü mü yaptım yorum ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Hacettepe de okuyan iki arkadaşım var ve onlar da bu seçenekler arasından Hacettepe'yi seçtiler.
Memnunlar.
( Birisi voleybol ile, diğeri futbol ile girdi. )

Gazi'nin eğitimi, ortamı vb. şeyleri hakkında bir bilgim yok.
Ama Hacettepe'ye de kötü demem.

Hacettepe de okuyan iki arkadaşım var ve onlar da bu seçenekler arasından Hacettepe'yi seçtiler.
Memnunlar.
( Birisi voleybol ile, diğeri futbol ile girdi. )

Gazi'nin eğitimi, ortamı vb. şeyleri hakkında bir bilgim yok.
Ama Hacettepe'ye de kötü demem.
Hacettepe' yi gördüm kampüsünü doluyken de gezdim Beytepe' de fakat kampüsün çok büyük olması okulun şehire çok da olmasa biraz uzak olması ve okul içinde de mesafenin fazla olması beni düşündürdü ortam olarak Hacettepe' nin kampüs ve eğlence ortamının Gazi' yi ikiye katlayabileceğini söylediler fakat Gazi' de Bahçelievler' e çok yakın 7.Cadde vs. çok yakın yürüme mesafesi, kampüs içi mesafeler kısa vs. vs., ayrıyetten okurken de çalışmak istediğim için spor salonları vs. yakın okula. O yüzden Gazi seçtim.

Ortam olarak Hacettepe' nin kampüs ve eğlence ortamının Gazi' yi ikiye katlayabileceğini söylediler.
Emin olun çok doğru söylemişler :)

Hacettepe' yi gördüm kampüsünü doluyken de gezdim Beytepe' de fakat kampüsün çok büyük olması okulun şehire çok da olmasa biraz uzak olması ve okul içinde de mesafenin fazla olması beni düşündürdü.
Evet. Hacettepe neredeyse bir ilçe kadar.
Zaten gelen öğrencilerin %80'inin ya arabası var ya da bisikleti.
Ama çözülemeyecek bir şey değil.
Ben 9 senemi orada geçirdim :)

Fakat Gazi' de Bahçelievler' e çok yakın 7.Cadde vs. çok yakın yürüme mesafesi, kampüs içi mesafeler kısa vs. vs., ayrıyetten okurken de çalışmak istediğim için spor salonları vs. yakın okula. O yüzden Gazi seçtim.
Gazi aynı TED gibi.
Dışarı da çok fazla olanağı var.

Ama Hacettepe'de de spor salonları, kütüphaneler vs. var.

Adınıza sevindim. Umarım seçtiğiniz yol sizi çıkmaza sokmaz.
Eğer olur da birgün Gazi ile yolunuzu ayrırırsanız, Hacettepe'ye beklerim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı