Gazi Mustafa Kemal Atatürk Discord bot yazılımı

Bilmediğimden soruyorum bu olay nedir? Merak ettim.

Konuyla alakalı değil ama, arkadaş Abdülhamid'in çok korkak ve tedbirli olduğundan bahsetmiş. 120 KG Bombalı suikast yapıldı adama, Yıldız Suikasti diye geçer. Şahsen bunu ben de yaşasam ben de korkarım. Her yediğimden şüphe ederim.

Önce bir 120 KG ağırlıkta bir bombalı suikaste uğra. Canlı canlı 26 tane ölü 40 küsür tane yaralı adam gör de. Sonra korkusuzca hareket etmeyi dene bakalım :D.
Emre hocam iyisiniz hoşsunuz da Abdülhamit sevdanız beni bitiriyor burada gelip savunmayın bari. Korkusuzca hareket etsin demiyoruz onu diğer insanlardan değerli kılan şeyi merak ediyorum. Atatürk'ü gerçekten seven ilkelerine bağlı olan birisi olarak yaptığı her şeye objektif yaklaşıyorum. Siz ise gelmiş Abdülhamit tartışıyorsunuz. Yapmayın.

Konuda bulunan davet bağlantısı ile ekleyebiliyorsunuz.

Hayır, konu ile alakalı. Üstte bu Bot'a sallayan adam ya tarih bilmez koyu osmanlıcı ya da gene tarih bilmez liberal. Eğer verecek cevabı olsa idi zaten 30dk konuda kalıp cevap yazmadan çıkmazdı.

Bu gene de korkusundan kararlar aldığı gerçeğini değiştirmiyor, "korkak ve tedbirli" mi :p hahahahaha. Bu yapılan hareketi doğru yapıyor yani? Ya bir köpeğe ya da bir kadına...
Gerçi, abdülhamit korkusu sayesinde çok güzel kararlar da aldı kara çarşaf yasağı gibi ama bu konuda konumuz değil.

Yorumunu yeni gördüm. Sen ve senin gibi Atatürk üzerinden prim yapıp millete böyle saçma ithamlarda bulunan insanlara cevap dahi vermiyorum. Alışmışsınız tanımadığınız insanlara böyle ithamlarda bulunmayı. Seni sadece Allah'ıma havale ediyorum. Daha ağır konuşmak isterdim ama ne seviyem, ne terbiyem ne de forum kuralları izin veriyor. Bu yorumumu da bir yerlere çekip yine ithamlarda bulunursun. İnsanda yok ise edep neylesin medrese mektep, okusa alim olsa yine merkep, yine merkep.

Yorumunu yeni gördüm.
Hahaha, o yüzden ben cevap yazdıktan sonra başka konudan bu konuya gelip 30 dk okuyup çıktınız konudan.

Sen ve senin gibi Atatürk üzerinden prim yapıp millete böyle saçma ithamlarda bulunan insanlara cevap dahi vermiyorum.
E verdin ama? Bu arada, prim falan yok ortada. Bottan zerre kazancım yok, olmayacak. Sanırım baya iyi bir okur yazarsınız veya çok dikkatlisiniz çünkü konunun alında zaten "Herhangi bir kurum, kuruluş ile bağlantısı yoktur, bireysel projedir. Kâr amacı gütmemektedir." yazıyor.

Alışmışsınız tanımadığınız insanlara böyle ithamlarda bulunmayı.
Her konuma yorum yapan ile 3 gün 3 gece geçirmediğim için üzgünüm ama bunu deyip bana da primci demeniz sizce de fazla ironik değil mi? Öyle ama fikriniz umrumda değil, boşuna cevap vermekle uğraşmayın.

Daha ağır konuşmak isterdim ama ne seviyem, ne terbiyem ne de forum kuralları izin veriyor.
Aman reis sakın, zaten çok çok ağır konuştun birazdan gidip ağlayacağım bizi daha ağır sözlerin ile ezme, hahaha. :p

Bu yorumumu da bir yerlere çekip yine ithamlarda bulunursun.
:p

İnsanda yok ise edep neylesin medrese mektep, okusa alim olsa yine merkep, yine merkep.
Necip'in sözü demi bu? Kumarbaz, alkolik ama aynı zamanda din tüccarı Necip. "Bacaklar" şiirini öneririm, çok içten. Necip Fazıl kimdir?

Discord tarafından onaylanmıştır:​

Tüm özellikler:​

Sunucuma nasıl eklerim?​

Nasıl destek olurum? (Ücretsiz)​

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu 31 Mart 2021, ~15:30'da düzenlenmiştir.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü anmak için geliştirilmiş, kâr amacı gütmeyen Discord eklentisi. 💜
Başlıksız.png

Discord sunucuma ekledim, en üste ekledim botu. Çok teşekkürler :).

Yeni konular

Geri
Yukarı