Gazi Mustafa Kemal Atatürk Discord bot yazılımı

Neyse boş verin aynı altyapıda başka botum vardı o çalışıyordu sorunsuz.
Hahhaahhaa :D Hazır altyapı alır daha sonra yardım beklersiniz. Umarım ben discord botu yaptım/kodladım diye dolaşmazsınız ortalıkta, çok gülünç olur çünkü.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü anmak için yaptığım, KÂR amacı gütmeyen bir Discord eklentisi.

Aktif Özellikler:
+Atatürk'ün-başarıları: Atatürk'ün başarılarını listeler.
+Atatürk-ne-yaptı: Atatürk'ün kurduğu kurum ve kuruluşlar.
+Atatürk-fotoğrafı: Bir adet Atatürk fotoğrafı gösterir.
+Atatürk-sözü: Atatürk'e ait bir sözü yazar.
+Atatürk-GIF: Bir adet hareketli Atatürk fotoğrafı gösterir.
+güngünatatürk: Tarihte bugün Atatürk'ün yaşadığı olaylar.
+Atatürk-ve-kitaplar: Atatürk'ün okuduğu ve yazdığı listeler.
+Atatürk'ün-askeri-rütbeleri: Atatürk'ün askeri rütbelerini sıralar.
+Atatürk'ün-geçliğe-hitabesi: Atatürk'ün gençliğe hitabesini gösterir.
+10.yıl-nutku: Atatürk'ün Türkiye Cumhuriyeti devletinin kuruluşunun 10. yıl dönümünde Türk halkına seslenişi.

+diğer: Diğer komutları listeler.
+hakkında: Bu yazılım hakkında bilgi verir.
+öneri: Yazılımda eklenmesinı/çıkartılmasını/düzeltimesini istediğiniz şeyleri yazılım sahibine iletirsiniz?
+davet: Bu yazılımı sunucunuza eklemenizi sağlayacak davet linkini size gönderir.
+oy: Bu yazılıma top. GG (Discord yazılım vitrini) üzerinden oy vererek destek olabilirsiniz.
+yapımcı: Bu yazılımın yapımcısını etiketler.

Bu eklentiyi Discord sunucunuza eklemek için aşağıda yer alan linke tıklayıp açılan sekmede eklemek istediğiniz sunucuyu seçtikten sonra "Devam et" düğmesine basınız ve robot doğrulamasını yapınız. Bu işlemlerden sonra eklenti sunucunuza eklenmiş olur.
https://discord.com/oauth2/authorize...ons=2146958847

Şu an sadece Türkçe desteklemektedir yakında İngilizce içerikler için de güncelleme gelecektir.

Önerilerinizi bekliyorum 🙂
Elinize sağlık botu sunucuma ekledim.

Eskiden bende bu işlerle uğraşıyordum emin olun arkadaşlarınız illaki olacak ve botunuzu geliştirdikçe sizde gelişeceksiniz ama sadece Discord.Js dilinde yazmanızı tavsiye etmem yanlış hatırlamıyorsam discord.commando.js ve discord.py dillerini de denemenizi çok isterim gelişiminizde yararı olur.

Atatürk'ü sevmesem de size destek olmak için sunucuma ekledim🙂
D7hKYRlWwAAN6Ow.jpg

+Atatürk'ün-geçliğe-hitabesi: Atatürk'ün gençliğe hitabesini gösterir.
Geçliğe hitabe yazmışsınız hocam. Düzeltme imkanınız varsa düzeltir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı