Gazi Mustafa Kemal Atatürk Discord bot yazılımı

Merhaba. Öncelikle güzel bir çalışma olmuş beğendim. Ama Discord'da sadece 10 Kasım ve milli bayramlarda kullanılacak gibi gözüküyor. Yine sunucularımızı süsler ama daha çok kullanılacak bir şey düşünülebilir. Benim aklımda bir şey var ama yapınca atarım buraya.

Merhaba. Öncelikle güzel bir çalışma olmuş beğendim. Ama Discord'da sadece 10 Kasım ve milli bayramlarda kullanılacak gibi gözüküyor. Yine sunucularımızı süsler ama daha çok kullanılacak bir şey düşünülebilir. Benim aklımda bir şey var ama yapınca atarım buraya.
Discord sadece oyuncu platformu değil, çoğunlukla tarih tartışma sunucularına hitaben yapılmış bir eklenti.

Telegram bir bot yazılımında Atatürk ile ilgili yazarken küfrediyordu. Erdoğan'ı söyleyince yüce biri ve akıllı diye benzer övgüler ile cevap veriyordu.

Eskiden bende bu işlerle uğraşıyordum emin olun arkadaşlarınız illaki olacak ve botunuzu geliştirdikçe sizde gelişeceksiniz ama sadece Discord.Js dilinde yazmanızı tavsiye etmem yanlış hatırlamıyorsam discord.commando.js ve discord.py dillerini de denemenizi çok isterim gelişiminizde yararı olur.
Onlara dil değil modül, kütüphane deniyor. 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı