Gazi Üniversitesi bilgisayar mühendisliği mtok nasıl?

Maxi21

Femtopat
Daha fazla  
Bu sene 78k sıralama yaptım bir konum daha vardı bunun hakkında seçeneklerimi azalttım. Gazi Üniversitesi bilgisayar mühendisliği mtok geliyor sizce yazılabilir mi yoksa samsun 19 Mayıs üniversitesi endüstri mühendisliği veya Hacettepe istatistik bölümü mü yazılmalı üç bölümde bana uyuyor benzer çalışma alanları sunuyor. Gazinin fakültesi mühendislik fakültesinden ayrı bir fakülte teknoloji fakültesi bu üniversite nasıldır okuyan bilen aydınlatırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sene 78k sıralama yaptım bir konum daha vardı bunun hakkında seçeneklerimi azalttım. Gazi Üniversitesi bilgisayar mühendisliği mtok geliyor sizce yazılabilir mi yoksa samsun 19 Mayıs üniversitesi endüstri mühendisliği veya Hacettepe istatistik bölümü mü yazılmalı üç bölümde bana uyuyor benzer çalışma alanları sunuyor. Gazinin fakültesi mühendislik fakültesinden ayrı bir fakülte teknoloji fakültesi bu üniversite nasıldır okuyan bilen aydınlatırsa sevinirim.
Bilgisayar mühendisliği bölümünde M.T.O.K programına girmeniz için meslek liselerinin "Bilişim Teknolojileri" alanından mezun olmuş olmanız gerek. Bu şartı karşılıyor musunuz?

Bence iyidir. Teknoloji fakülteleri yeni yeni açılıyor daha fazla zorunlu stajın var. Aldığın diplama Mühendislik diploması bir şey fark etmiyor. Uygulamaları derslerin daha fazla olacak ki bence iyi bir şey.

Ama meslek lisesinden mezun olmalısınız.

M.T.O.K programına girmeniz için meslek liselerinin "Bilişim Teknolojileri" alanından mezun olmuş olmanız gerek. Bu şartı karşılıyor musunuz?
Bence iyidir. Teknoloji fakülteleri yeni yeni açılıyor daha fazla zorunlu stajın var. Aldığın diplama Mühendislik diploması bir şey fark etmiyor. Uygulamaları derslerin daha fazla olacak ki bence iyi bir şey.

Ama meslek lisesinden mezun olmalısınız.
Evet. Bilişim teknolojileri lisesi mezunuyum o yüzden tercihlerim arasında. Gazinin ortamı eğitimi hakkında bir bilgim yok akademik kadro yetkinliğinide araştırıyorum teşekkürler.

Marmara istiyosan marmara yaz orasıda tutuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı