Gazi üniversitesi, Kocaeli üniversitesi ya da Eskişehir teknik üniversitesi?

Arkadaşlar geçen sene TYT kısmından 950.000 yapmıştım, bu sene de mezuna kalıp ve biraz da aile baskısından dolayı dersleri salıp 463.000'e girdim.
AYT ise geçen sene sayılmamıştı bu senede 555.000 geldi.

2 Yıllık bilgisayar programcılığı bölümleri hepsi;

Bursa uludağ 385K.
Eskişehir teknik 417K.
Kocaeli 485K.
Gazi 485K.

Bunlar gelmesi muhtemel olanlar ama Kocaeli'yi başa mı alsam ya da bu sıra doğru mudur?
Bu arada konumum İstanbul.

Bu arada ailem 2.kez mezuna kalmamı istemiyor, ama çabalarsam kalabilirim ama bütün akrabalarım bunların içinde kimyager olan, halkla ilişkiler ve bilgisayar programcısı kuzenlerim mutlaka bir yerden başlamamı istiyor.

Eskişehir'i öneririm. Eskişehir üniversite öğrencilerinin en mutlu olduğu şehir. Bu arada Eskişehir'de yaşıyorum burada üniversite okudum tavsiye ederim. Hem üniversite hem de şehir olarak güzeldir.
Puanım yeterse kesinlikle gelmek isterim, ama olmazsa Gazi üniversitesine gideceğim.
Bu arada hangi bölümü okuduğunu sorabilir miyim?

Puanım yeterse kesinlikle gelmek isterim, ama olmazsa gazi üniversitesine gideceğim.
Bu arada hangi bölümü okuduğunu sorabilir miyim?

Tabii ki hocam elektrik elektronik mühendisliği Anadolu üniversitesi. Gerçekten tavsiye ederim hem üniversite ve egitim açısından hem de şehir olarak ucuz ve insanları gerçekten iyidir.

Eskişehir'i öneririm. Eskişehir üniversite öğrencilerinin en mutlu olduğu şehir. Bu arada Eskişehir'de yaşıyorum burada üniversite okudum tavsiye ederim. Hem üniversite hem de şehir olarak güzeldir.
Hocam Estü İstatistik bölümünü kazandım. Estü hakkında bilgileriniz var mı? Önerebileceğiniz şeyler var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı