Gaziantep'te yaşamak

atakan0001

Picopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Arkadaşlar ben normalde adanalıyım ve Adana'da yaşıyorum doğduğumdan beri, babam Antep'e taşındı ve babamın yanında gitmeye karar verdim biraz değişiklik olsun diye, yani uzun bir süre Gaziantep'te yaşayacağım.
Günlük hayatta gezerken nerelere gitmeliyim? Yanlış biliyorsam kusura bakmayın ama benim antepe biraz ön yargım var çok keko var, çok Suriyeli var gibi. O yüzden daha çok elit yerlerde takılmak istiyorum nerelerde takılmamı önerirsiniz? Elit yer yoksa gerekirse keko yerlerde de takılırım sıkıntı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim nerede kalacağına bağlı biraz çünkü tabir ettiğin "keko Suriyeli" gibi insanlar Adana da da çok var yani kalacağın semte bağlı kısaca.

Arkadaşlar ben normalde adanalıyım ve Adana'da yaşıyorum doğduğumdan beri, babam Antep'e taşındı ve babamın yanında gitmeye karar verdim biraz değişiklik olsun diye, yani uzun bir süre Gaziantep'te yaşayacağım.
Günlük hayatta gezerken nerelere gitmeliyim? Yanlış biliyorsam kusura bakmayın ama benim antepe biraz ön yargım var çok keko var, çok Suriyeli var gibi. O yüzden daha çok elit yerlerde takılmak istiyorum nerelerde takılmamı önerirsiniz? Elit yer yoksa gerekirse keko yerlerde de takılırım sıkıntı yok.
Antepliyim. Şehitkâmil/Şahinbey ilçelerinde pek Suriyeli görmedim.
Onun dışındaki kalabalık pazarlar falan Suriyeli kaynıyor, dikkatli olun.

Zeugma Mozaik Müzesi'ni ziyaret edebilir, Primemall veya Sanko Park'a gidip AVM ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Iconova diye bir site inşa ediliyor, orada Under Armour, Starbucks dükkanları var.
Yakında oraya Gürgençler şubesi açılacakmış. Şu anlık söyleyeceklerim bu kadar.

Geri
Yukarı