GB-G5180b kasanın kapağını açarken camı kırıldı

yasarx

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba.
Bilgisayarın temperli camını söküp tam çıkarıcakken cam kırıldı. Kasanın içinede camlar düştü içindeki camları kasayı ters çevirip döktüm ve süpürgeylede çok zorlamadan süpürdüm yeterli bilmiyorum ama şu an sallayınca herhangi bir cam sesi gelmiyor. Panikten fotoğraf çekmekte aklıma gelmedi görünürde herhangi bir cam da yok bir iki konuda teknik servisle iletişime geçin demişler ama benim kasa modelim uyuşmuyor ve pazar günü olduğu için müşteri hizmetleri çalışmıyor. Telefondan bilgisayarı yaklaşık 1-1 buçuk sene önce Sinerji'den aldım Sinerji'ye destek talebi açmaya çalıştım ama telefondan siteye giremiyorum. Aynı camı yaptırabilir miyim, veya teknis servis ücretiyle camı tekrar gönderebilir mi, şu an ne yapmam gerekiyor, yardımcı olabilir misiniz?

Kasa modeli: GB-G5180b

Kullanıcı hatası olduğu için gönderip göndermemek tamamen firmanın insiyatifine bağlı. Cam açık olduğu için hava sirkülasyonu az olur bu yüzden görüntü önemli değilse orayı kendi kafazına göre kapatabilirsiniz ya da yukarıdaki arkadaşında dediği gibi cam kestirebilirsiniz.

Geri
Yukarı