Gboard WhatsApp'ta yazı yazarken metin önerileri yerine şifreler özelliğini gösteriyor

İşletim sistemi
Android

Emrecngz

Kilopat
Yer
Mersin
Merhabalar, son zamanlarda gboard WhatsApp'ta yazı yazarken metin önerileri kısmında şifreler diye bir buton gösteriyor. Bir ay öncesine kadar normal çalışıyordu. Sebebi nedir, daha önce karşılaşan var mı, nasıl düzeltebilirim?

(Kullandığım cihaz POCO X3 NFC, MIUI 12.5.3)

Dosya Ekleri

• IMG_20211225_234013.jpg
    IMG_20211225_234013.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 1.533
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm bulabildiniz mi acaba?

Yok arkadaşlar aynen devam ediyor. Belli ki MIUI kaynaklı bir sorun çünkü Xiaomi telefonlarda görülüyor.

Kısmından kapatma seçeneği var mı diye göz atar mısınız?

Otomatik doldurma servisini kökten kapatırsam zaten çözülür hocam, ama giriş bilgilerini otomatik girmesi benim için önemli.

Sorun bende de oluşmuştu deneye deneye Ayarlara girince üste gizlilik yazıp giriyorsunuz aşağı kısımda şifreleri göster seçeneğini açıktı kapattım ben düzeldi şimdilik sorun bu kaynaklı mıydı net birşey diyemem ama düzeldi telefonum Xiaomi note 11 pro

Sorun bende de oluşmuştu deneye deneye Ayarlara girince üste gizlilik yazıp giriyorsunuz aşağı kısımda şifreleri göster seçeneğini açıktı kapattım ben düzeldi şimdilik sorun bu kaynaklı mıydı net birşey diyemem ama düzeldi telefonum Xiaomi note 11 pro

Bu seçenek zaten kapalı bende, ama onunla alakalı bir ayar değil zaten. Bir siteye şifre girerken ***** şeklinde olmasını sağlıyor. Yine de teşekkürler.

çözebildiniz mi bilmiyorum ama ben bunu şimdilik şu şekilde aşıyorum. klavyede şifreler yazarken kaydırma yöntemi ile bir kelime yazıyorum öneriler geri geliyor ve şifreler kısmı gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı